ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Grzesiek i Ania z Rolnik szuka żony w sesji ślubnej w ROK po ślubie!

Grzesiek i Ania z Rolnik szuka żony w sesji ślubnej w ROK po ślubie!

18.06.2017, godz. 17:11
Rolnik szuka żony - Grzesiek i Ania w sesji zdjęciowej
Para zdecydowała się na ślubną sesję dopiero rok po ślubie foto: print screen Instagram

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" na ślubną sesję zdjęciową zdecydował się dopiero ROK po ślubie. Internauci skrytykowali ten pomysł "Sesja ślubna po takim czasie, to już nie te emocje i nie ta magia chwili jak w dniu ślubu. Chyba nigdy nie zrozumiem sensu robienia sesji po takim czasie" - czytamy w jednym ze wpisów.

Anna i Grzegorz Bardowscy postanowili przypomnieć sobie wydarzenia sprzed roku. Z tej okazji zdecydowali się na ślubną sesję zdjęciową ROK po ślubie. Na Facebooku i Instagramie para pochwaliła się jednym ze zdjęć. Pod fotografią posypały się pozytywne komentarze. Wśród nich pojawiło się jednak kilka słów krytyki. - Sesja ślubna po takim czasie to już nie te emocje i nie ta magia chwili jak w dniu ślubu. Chyba nigdy nie zrozumiem sensu robienia sesji po takim czasie. Tym niemniej jednak życzę dużo miłości i szczęścia - czytamy w jednym z wpisów.

Bez względu na komentarze internautów Ania i Grzegorz wciąż stanowią zgraną i szczęśliwą parę. Wystarczy przeczytać ich wpis:

ON : Rodzinny, troskliwy ojciec i mąż, pracowity, z głową na karku, miglanc- kiedy chodzi o prace domowe, myśliciel, smakosz - życia, potraw i trunków, komunikatywny, kochający ludzi, ceniący ciszę a zarazem dobrą zabawę, odpowiedzialny rolnik z iskierkami w lisich oczach :) Kocham Cię mężu! Sesję ślubną zrobiliśmy ponad rok po sakramentalnym TAK!:)

ZOBACZ: Bardowscy z "Rolnik szuka żony" opowiedzieli, jak spędzają wolny czas

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: