ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy na finale Miss Polonia 2016 [GALERIA]

Gwiazdy na finale Miss Polonia 2016 [GALERIA]

13.11.2016, godz. 09:00
Katarzyna Cerekwicka
foto:

Izabella Krzan okazała się wielką zwyciężczynią konkursu Miss Polonia 2016. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie rządzić aż tyle czasu, co poprzednia miss, Paulina Krupińska wybrana w 2012 roku.

Od 2012 roku Miss Polonia była Paulina Krupińska. Gwiazda z wielką radością i bez żalu oddała jednak swoją koronę nowej miss, Izabelli Krzan. A zatem to już oficjalne - mamy nową Miss Polonia 2016! Na finałowej gali, która odbyła się 12 listopada 2016 roku w hotelu w Serocku, pojawiło się wiele gwiazd. Pokaz i wybory nowej miss oglądali między innymi Mateusz Maga, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Cerekwicka, Jan Dratwicki, Olivier Janiak, Halina Mlynkova-Wronka.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się gwiazdy. Czy ich blask gasł przy urodzie uczestniczek konkursu? Zobacz także: Miss Polonia 2016, Izabella Krzan na Instagramie. Prywatne zdjęcia nowej Miss Polonia [ZDJĘCIA]

Nową Miss Polonia 2016 została Izabella Krzan. Dziewczyna pochodzi z Olsztyna i pracuje jako modelka. Obecnie studiuje na 3. roku ekonomii na warszawskiej uczelni. Wcześniej Krzan zajmowała się sportem - trenowała siatkówkę.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: