ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo. Na scenie Weekend. Kto jeszcze?

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo. Na scenie Weekend. Kto jeszcze?

20.06.2017, godz. 02:00
RADEK LISZEWSKI - ZESPÓŁ WEEKEND
RADEK LISZEWSKI - ZESPÓŁ WEEKEND foto: Super Express

Gala 25 l. Disco Polo odbędzie się już w najbliższą niedzielę 25 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym. Wśród gwiazd jubileuszu wystąpi zespół Weekend. Kto jeszcze?

Mają po kilkanaście pracujących dni miesięcznie, w dodatku często grają po dwie imprezy dziennie. Gwiazdy disco polo należą do najbardziej zapracowanych artystów w Polsce. Lepiej więc wpaść na galę, gdzie zobaczymy całą plejadę wykonawców, a nie na koncerty pojedynczych muzyków. Wśród tytanów pracy są oczywiście Radek Liszowski (41 l.) i jego Weekend. W samym czerwcu chłopaki dadzą blisko 20 występów. Nie może zabraknąć ich również na "Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo" w Warszawie.

Już w niedzielę, 25 czerwca na Stadionie Polonii, przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie rusza nasza wielka gala. Na scenie oprócz Weekendu zobaczymy inne legendy tego gatunku - m.in.: Zenona Martyniuka z Akcentem, zespoły: Boys, Bayer Full, Top One, MIG, Czadomana, Shazzę.

Gala jubileuszowa startuje o godz. 20. Bilety można kupić na www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl. W sprzedaży dostępne są bilety ulgowe dla dzieci w wieku 5-10 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo.

Fani disco polo, którzy nie będą mogli dotrzeć na stadion, obejrzą koncert za pośrednictwem TVP 2. Transmisja na żywo głównej części koncertu rozpocznie się w Dwójce w niedzielę, 25 czerwca, o godz. 20. Druga część koncertu dostępna będzie od godz. 22.15 dzięki transmisjom w telewizji muzycznej POLO tv i w TVP Rozrywka.

"Super Express" jest patronem medialnym koncertu.

ZOBACZ: Gala 25 lat disco polo. Gdzie oglądać?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: