ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Koło fortuny wraca do TVP!

Koło fortuny wraca do TVP!

01.08.2017, godz. 14:08
Koło fortuny
foto: © AKPA

"Press" informuje, że po ośmiu latach do ramówki TVP powróci "Koło fortuny"! Telewizja Polska poszukuje chętnych do wzięcia udziału w programie opartym na amerykańskim formacie "Wheel of fortune".

"Koło fortuny" zadebiutowało na antenie TVP w 1992 roku. Teleturniej emitowany był w latach 1992-1998 i 2007-2009. Prowadzącym show początkowo był Wojciech Pijanowski, którego później zastąpili kolejno: Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Stanisław Mikulski i Krzysztof Tyniec. Gospodarzowi "Koła fortuny" towarzyszyła urocza asystentka. Najdłużej pracę tę wykonywała Magda Masny (48 l.).

Plotki o powrocie kultowego programu pojawiły się już w ubiegłym roku. Zapytaliśmy wtedy Magdę Masny, czy zgodziłaby się ponownie wcielić w rolę asystentki: - Myślę, że raczej nie byłabym skłonna, by wrócić do programu. Gdyby taka propozycja padła, musiałabym ją bardzo mocno przemyśleć, bo mam teraz zupełnie inne obowiązki – powiedziała prezenterka, która po zakończeniu emisji programu skończyła z telewizją i prowadzi dziś kwiaciarnię w Gdańsku.

Zobacz koniecznie: Magazyn kryminalny 997 wraca na antenę TVP!

Przeczytaj też: Przeraźliwie chuda Angelina Jolie. Gwiazda cierpi na anoreksję?

Polecamy: Hakerzy wykradli scenariusz nowego odcinka Gry o Tron

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: