ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kozidrak MŚCI SIĘ na mężu

Kozidrak MŚCI SIĘ na mężu

24.08.2016, godz. 02:00
Beata Kozidrak_1PUBL
Beata Kozidrak foto:

Co to znaczy zraniona kobieta! Przekona się o tym na własnej skórze Andrzej Pietras (62 l.). Menedżer Bajmu jest w trakcie rozwodu z Beatą Kozidrak (56 l.). Wokalistka przygotowała nową, solową płytę B3 (od angielskiego - Być wolna) i zamierza tekstami zemścić się na mężczyźnie, z którym była w związku przez 38 lat.

Teksty, które już ujrzały światło dzienne, szokują. Kozidrak śpiewa o zdradzie, krzywdzie, a nawet myślach samobójczych. Jeśli nawet to jest przekoloryzowana wizja literacka Beaty, to coś jest na rzeczy. Ona sama raczej nie pozostawia większych złudzeń.

- Czy teksty są prawdziwe? Ile kobiet miało takie doświadczenia? Niczego nie musiałam wymyślać. Życie pisze najciekawsze scenariusze - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Informacja o rozwodzie tej znanej showbiznesowej pary gruchnęła nagle w czerwcu tego roku. Była też zaskoczeniem dla samego Pietrasa, który o rozprawie dowiedział się z mediów. Kozidrak jest zdeterminowana - nie chce już Andrzeja jako męża i menedżera.

- Ten album jest dla mnie symbolicznym otwarciem nowego życia, także zawodowego. Zależy mi, aby się dalej rozwijać, ale na moich warunkach - wyznała Beata.

Zobacz: Iga Lis i Kinga Rusin na zakupach. Jak wyglądają ich relacje [WIDEO]

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: