ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Magdalena Stużyńska POŚWIĘCIŁA karierę dla synów ZDJĘCIA

Magdalena Stużyńska POŚWIĘCIŁA karierę dla synów ZDJĘCIA

20.05.2011, godz. 19:00
Magdalena Stużyńska odstawiła karierę dla synów
foto:

Magdalena Stużyńska (37 l.), znana z roli Marcysi w serialu "Złotopolscy", nie widzi świata poza swoimi synami. Gdy w kwietniu tego roku urodziła drugie dziecko, aktorka postanowiła poświęcić się rodzinie. Teraz jej codzienne obowiązki kręcą się wokół opieki nad pociechami.

Magda to najszczęśliwsza mama na świecie. Od miesiąca cieszy się z przyjścia na świat drugiego synka. Nic dziwnego, że każdą wolną chwilę spędza z maleństwem. Najważniejsze, że aktorka może sobie pozwolić na zrobienie przerwy w pracy. Jej mąż Łukasz Brauer, który jest biznesmenem, na pewno zajmie się finansami rodziny.

Ostatnio spotkaliśmy aktorkę w parku na warszawskim Powiślu. Widać, że Madzia kwitnie jako mama. Wraz ze swoim starszym synem Brunonem (6 l.) i jego nowo narodzonym braciszkiem poszła na spacer. Aktorka co chwila zaglądała do wózka, sprawdzając, czy małemu jest ciepło i wygodnie.

Patrz też: Katarzyna Skrzynecka: Wierzę, że wkrótce będę MIAŁA DZIECKO!

Co więcej, gdy maleńki synek zaczął kwilić, Stużyńska bez namysłu usiadła na ławce, podwinęła bluzkę i zaczęła karmić dzidziusia. Widać, że aktorka świetnie sobie radzi w roli mamy, dlatego też nie zamierza na razie rezygnować ze spędzania czasu z dziećmi.

Tylko od czasu do czasu będzie pojawiać się na planie serialu Polsatu "Hotel 52", gdzie gra pokojówkę Jolkę. Natomiast w warszawskim teatrze Kwadrat wzięła sobie na razie wolne. Bo w pełni chce poświęcić się tylko wychowaniu swoich pociech. Taka mama to prawdziwy skarb.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: