ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mateusz Damięcki ROZWIÓDŁ się z żoną 8 miesięcy po ślubie. Dlaczego? Monika Damięcka miała go DOŚĆ

Mateusz Damięcki ROZWIÓDŁ się z żoną 8 miesięcy po ślubie. Dlaczego? Monika Damięcka miała go DOŚĆ

10.06.2011, godz. 03:00
Damięcki, Krogulska
foto: AKPA

Aż trudno w to uwierzyć! Mateusz Damięcki (30 l.) znów jest do wzięcia. Jego żona Monika (28 l.) złożyła w warszawskim sądzie wniosek rozwodowy. Od 30 maja śliczna tłumaczka i aktor nie są już małżeństwem.

Po stolicy od tygodni krążyły plotki o kryzysie w związku pięknej tłumaczki i przystojnego aktora. Nikt jednak nie chciał dać im wiary. A tymczasem 30 maja para zaledwie po ośmiu miesiącach małżeństwa rozwiodła się.

- Zapadł wyrok o rozwodzie państwa Damięckich - potwierdza szokujące informacje Maciej Gieros z sekcji prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie.

Mateusz i Monika postanowili rozwieść się z klasą. Nie kłócili się. Szybko doszli do porozumienia w kwestii szczegółów dotyczących rozejścia. Odbyła się tylko jedna rozprawa.

Przeczytaj koniecznie: Mateusz Damięcki ożenił się z Moniką Krogulską ZDJĘCIA!

Ale i tak wszyscy są w szoku. Informacja o końcu ich związku spadła jak grom z jasnego nieba. Nikt ze znajomych pary nie przypuszczał, że Monika i Mateusz rozwodzą się. Jeszcze nie tak dawno, bo 24 września zeszłego roku, zakochani przyrzekali sobie w XVIII-wiecznym kościółku niedaleko wilanowskiego pałacu miłość i wierność do grobowej deski. Było widać, że on i ona są w sobie zakochani i bardzo szczęśliwi.

Młoda para nie szczędziła pieniędzy na weselisko, które pochłonęło, bagatela, 100 tysięcy złotych. I wtedy nic nie wskazywało na to, że Monika i Mateusz nie są dla siebie stworzeni. Byli tak zakochani i tak bardzo pragnęli ślubu, że sami wszystko zorganizowali.

- Nie włączam się w przygotowania do ślubu syna. Oni są dorosłymi ludźmi i sami wszystko robią - mówiła wówczas mama Mateusza, Joanna Damięcka, w rozmowie z "Super Expressem".

Mateusz i Monika poznali się trzy lata temu. Dwa lata temu przystojny aktor oświadczył się ukochanej. Ich miłość zakłócały jednak plotki o rozrywkowym trybie życia Mateusza. Latem Polskę obiegły nawet zdjęcia aktora w objęciach innej kobiety, z którą wracał nad ranem z imprezy.

Patrz też: Narzeczona wybaczyła Damięckiemu pijacki wybryk

Podobno Monika wybaczyła ukochanemu ten wybryk. Potem musiała zagryzać mocno zęby, gdy oglądała gorące sceny Mateusza z seksowną Martą Żmudą Trzebiatowską (27 l.) w serialu "Chichot losu". Do tego dochodził nadmiar obowiązków zawodowych i częste podróże Damięckiego.

Ale jaki jest powód rozstania? Prawdę znają tylko Monika i Mateusz.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: