ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Wiśniewski nie wystąpi w żadnym show, bo jest wokalistą!

Michał Wiśniewski nie wystąpi w żadnym show, bo jest wokalistą!

02.10.2016, godz. 08:30
MICHAŁ WIŚNIEWSKI
MICHAŁ WIŚNIEWSKI foto: AKPA

Michał Wiśniewski nie pojawi się w żadnym show. Podobno otrzymał propozycje, ale dla niego najważniejsza jest muzyka.

Michał Wiśniewski otrzymał podobno wiele propozycji, żeby pojawić się w programach telewizyjnych. Jednak nie czuł żadnego tych formatów, dlatego nie zdecydował się na udział w show. Wokalista Ich Troje twierdzi, że najważniejsze jest dla niego to, że jest wokalistą. Chcecie sobie przypomnieć jak sprzedał swoją prywatność kilka lat temu w reality show o sobie i swojej rodzinie?

- Żeby gdzieś wystąpić, to muszę to czuć i chcieć. Miałem przeróżne propozycje, ale jestem wokalistą - wyjaśnia muzyk w Fakcie - Weźmy Twoja twarz brzmi znajomo. Szanuję, że ktoś lubi takie wyzwania, ale ja stworzyłem 250 utworów. Dlaczego więc miałbym się przebierać za kogoś innego? To za mnie ludzie się przebierają! I niech tak zostanie.

Udział w tego typu programie wzięła Dominika Tajner, aktualna żona Wiśniewskiego. Nie skończyło się to dla niej dobrze - nabawiła się w RPA podczas udziału w Agencie różnych pasożytów. - Okazało się, że mam zaatakowane przez bakterie zatoki, uszy, gardło, oskrzela. Mam rożne stworzonka w układzie pokarmowym i oddechowym. Do tego mam jeszcze pasożyty od brudnego jedzenia. W Afryce można się było tego spodziewać, tylko zdenerwowana jestem, że tam nikt nie zareagował, dopiero tutaj jak musiałam wziąć kroplówkę. Tutaj jeszcze się dobijałam antybiotykami, pozwalałam rozwijać się tym żyjątkom - mówiła w rozmowie z nami.

Zobacz: Taniec z gwiazdami. Zobacz najodważniejsze kreacje!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: