ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Natalia Niemen o równości społecznej: mnie się to nie podoba

Natalia Niemen o równości społecznej: mnie się to nie podoba

12.11.2016, godz. 14:17
NATALIA NIEMEN
NATALIA NIEMEN foto: Super Express

Natalia Niemen, córka Czesława Niemena, była gościem programu Salve TV. Stwierdziła w nim, że nie podoba jej się "kołchozowy kierunek", w którym zmierza świat. Dąży on do równości, a ta nie tylko ne jest ciekawa, ale zabija indywidualizm.

Z okazji Święta Niepodległości przez Warszawę przeszły marsze różnych środowisk, m.in. Komitetu Obrony Demokracji oraz Narodowców. Obawiano się zamieszek, ale udało się ich uniknąć. Narodowcy spalili tylko flagę Facebooka, ponieważ ten zablokował strony propagujące treści faszystowskie. O tę sytuację Ewa Pietrzak zapytała Natalię Niemen, która była gościem Salve TV.

"Chyba nie tylko Facebook boi się symboli narodowych. Wielu ludzi, wiele środowisk boi się tych symboli. Ale dlaczego? Być może dlatego, że nie jest im miłe z jakichś względów ukochanie odrębności, indywidualności, umiłowania tego, co jest nasze, indywidualne, polskie w tym w momencie. Taki mamy świat, taki mamy kołchozowy kierunek. Wszyscy są równi, wszyscy są jedni. Mnie się to nie podoba" - skwitowała córka Czesława Niemena.

Natalia Niemen stwierdziła, że nie ma na świecie równości, bo każda rzecz jest jedyna w swoim rodzaju. "Nie ma identycznego z drugim płatka śniegu, identycznego kwiatka. Patrząc na świat fauny i flory widzimy jakie jest piękno tej dobrej różnorodności. Analogicznie, w świecie ludzi jest tak samo i mnie się to podoba" - dodała.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: