ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Roast Szpaka - uczestnicy wyśmiali chorobę Figurskiego

Roast Szpaka - uczestnicy wyśmiali chorobę Figurskiego

29.09.2016, godz. 13:43
MICHAŁ FIGURSKI
MICHAŁ FIGURSKI foto: EAST NEWS

Michał Figurski to postać kontrowersyjna. Wiele osób zaskoczył fakt, że dziennikarz weźmie udział w roaście Michała Szpaka. Kiedy linczowano Kubę Wojewódzkiego, nie obyło się z żartów na temat choroby Figurskiego. Nie boi się, że komicy znów będą nabijać się z jego wylewu?

 

Michał Figurski stracił dobry wizerunek, sławetnym żartem o Ukrainkach. Jednak kiedy w zeszłym roku doznał wylewu, oddech milionów Polaków się zatrzymał. Wszyscy trzymali kciuki, żeby dziennikarz wyszedł cało z choroby. Na szczęście tak się stało. Wylew spowodował, że Michał długo nie pojawiał się w przestrzeni publicznej. Ominął go również roast Kuby Wojewódzkiego.

Jednak podczas linczu showmana nie raz przywoływano postać Figurskiego. - Kędzierski jest z nami dziś tylko dla tego, że Michał Figurski miał wylew - żartował Antoni Syrek-Dąbrowski. - Kuba, nie mogłeś wziąć na partnera kogoś śmieszniejszego? Na przykład Michała Figurskiego po wylewie - śmiał się z Piotra Kędzierskiego komik. Wiele osobistości show-biznesu tego typu żarty nie przypadły do gustu. - Bardzo nie podobało mi się użycie choroby Michała Figurskiego w tym wszystkim. Ja Michała znam, lubię, to mój kolega i uważam, że to było chamstwo - oceniła show Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz: Roast Szpaka to nie pierwsza taka impreza Urbańskiego. Zobacz jak go obrażali wcześniej! [WIDEO]

Niektórzy byli tak przejęci, że proponowali zgłosić stację TVN do prokuratury za śmianie się z osoby chorej. Co na to sam zainteresowany? Michał Figurski nie miał za złe kolegom żartu z wylewu. - W związku z informacjami o tym ze prokuratura ma się zajmować roastem w tvn i rzekomymi drwinami z mojej choroby o, których zresztą bylem uprzedzony, chciałbym poprosić organy ścigania aby najpierw zajęły się osobami, które w sposób bezpośredni życzą mi abym pozostał na wózku dożywotnio i aby podobny los spotkał całą moją rodzinę, co znacznie bardziej uwłacza mojej godności niż kilku roześmianych panów oraz Pani - skomentował wówczas dziennikarz całą sprawę.

Jak widać Michał Figurski ma cechę, której w polskim show-biznesie często brak - dystans do siebie. Dziennikarz potrafi śmiać się ze swojej choroby, więc nic dziwnego, że już dziś o 22:30 na TVN, zobaczymy go na roaście Michała Szpaka. Będziecie oglądać?

#znowu#razem#po#latach#roastszpaka#michalfigurski#kubawojewodzki#czwartek#tvn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 22 Wrz, 2016 o 5:08 PDT

 

Zobacz: Roast Szpaka. Lista uczestników - sprawdź kto wystąpi!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: