ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express. Widzowie zrozpaczeni. "To koniec programu"

Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express. Widzowie zrozpaczeni. "To koniec programu"

29.09.2016, godz. 12:53
Małgorzata Rozenek Radosław Majdan
foto: © AKPA

Rozenek i Majdan odpadli w 4. odcinku Azja Express. Przegrali w morderczym biegu po schodach na wysokość 15. piętra. Fani programu są zrozpaczeni. W komentarzach na portalach społecznościowych zapowiadają, że to "koniec Azja Express". Zgadzacie się?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek bardzo szybko stali się gwiazdami programu Azja Expess. Widzowie i internauci pokochali Rozenek za jej teksty. Niestety kondycja i zwyczajny pech stanął na drodze do zwycięstwa. Para odpadła w 4. odcinku programu po morderczym wyścigu po schodach. Niektórzy uważają, że Majdanowie odpadli przez Renatę Kaczoruk, która nie podwiozła ich, gdy tego potrzebowali. Z drugiej strony - to przecież gra polegająca na konkurencji. Jakkolwiek, internauci są zrozpaczeni. Tuż po zakończeniu 4. odcinka na Instagramie, Facebooku, Twitterze posypały się dramatyczne komentarze. Niektórzy wprost stwierdzili, że to "koniec Azja Express". Jak wyglądały reakcje internautów po odejściu Rozenek i Majdana z Azja Express? Oto kilka wybranych przykładów:

- To już nie ten program byliście mega zabawni i pozytywni. Nie lubiłam perfekcyjnej, ale polubiłam za #niemowdomnieteraz

- Nie ma sensu czekać na kolejny odcinek

- Szkoda, głównie dla nich oglądałam

- Nie oglądam dalej. Będę śledziła tu na inst bo kibicuje jeszcze bardzo mocno Izie i Leszkowi ale that's it. Finito. Najfajniejsza, najbarwniejsza, najzabawniejsza para, pokazująca wszystkim jak wyglada miłość i wzajemny szacunek.

- Bez Was ten program nie ma sensu

- Szkoda nie mogę w to uwierzyć, nie chce mi się już oglądać. To Renata powinna wylecieć pierwsza ona jest tragiczna

- Odpadła najlepsza i najciekawsza para. Oglądalność spadnie o połowę.

- ja też Gosie polubiłam tutaj, a Radka od zawsze. To bardzo fajny człowiek, widac od razu po nim :) Szkoda, że odpadli... I jak zwykle trzeba patrzeć na Renie. Dziewczyna to przegina. Najpierw weszła Majdanowi w paradę jak samochód zatrzymał. następnie wyrolowała by Age z koleżanką, a potem jeszcze to zachowanie, jak kazała jechać gdy Gosia podeszła pod samochód. Przecież zmieścili by się wszyscy na pakę, a Renia nie pamiętała, że Radek wziął ją ostatnim razem. dziewczyna nie ma kultury. Przynajmniej teraz Majdanowie sobie odpoczną w domku - czytamy na Instagramie [pisownia oryginalna]

ZOBACZ: Najlepsze teksty Małgorzaty Rozenek w Azja Express. Który cytat najfajniejszy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: