ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Rozenek i Majdan pojawią się w drugiej edycji Azji Express?

Rozenek i Majdan pojawią się w drugiej edycji Azji Express?

06.08.2017, godz. 12:41
Małgorzata Rozenek w programie Azja Express
foto: print screen Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawią się w programie Azja Express 2? To nie zdziwiłoby fanów pary. Rozenek i Majdan byli jedną z najbardziej lubianych par pierwszej edycji Azja Express. Zresztą sami ciepło wspominają swój udział w programie.

Program Azja Express 2 zobaczymy już jesienią na antenie TVN. W najnowszej edycji programu zobaczymy następujące pary: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Michał Piróg z kolegą, Tymon Tymański z synem Lucasem, Antoni Pawlicki z kolegą, Stanisław Karpiel-Bułecka z kolegą, Dorota Gardias z koleżanką, Marta Wierzbicka z koleżanką i Zuza Bijoch z siostrą Julią. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Party.pl zdradziła, że w nowej edycji Azja Express na uczestników czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich jest pojawienie się gościa specjalnego. - Nie mogę zdradzić, czy będzie to Małgosia z Radkiem, ale uczestnicy będą mocno zdziwieni - mówiła tajemniczo prowadząca program Azja Express. Także tożsamość gościa specjalnego Azja Express 2 wciąż jest owiana tajemnicą, jednak my pamiętamy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli jedną z najbardziej lubianych par pierwszej edycji programu.

Zobacz: Dramat Gosi Rozenek. Perfekcyjna została zablokowana

Przeczytaj też: Stylizacje gwiazd na ramówce TVN. Woźniak-Starak i Rozenek wyglądały zjawiskowo! [GALERIA]

Polecamy: Majdan zgolił włosy na nogach. Fani zachwyceni [ZDJĘCIE]

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: