ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Smutny wpis byłego męża Szulim w dniu jej ślubu ze Starakiem

Smutny wpis byłego męża Szulim w dniu jej ślubu ze Starakiem

30.08.2016, godz. 10:32
Agnieszka Szulim i Adam Badziak
foto: © AKPA

Ślub Szulim i Staraka był największym wydarzeniem ostatniego weekendu wakacji 2016. Zaślubiny z miliarderem były dla prezenterki z pewnością jedną z najszczęśliwszych chwil w życiu. Niestety dla byłego męża Szulim nie był to szczęśliwy weekend. Adam Badziak umieścił smutny wpis...

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak Staraka odbył się w ostatni weekend wakacji 2016 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknej scenerii. Para powiedziała sobie tak w Wenecji 27 sierpnia. Ślub Szulim i Staraka do końca utrzymywany był w tajemnicy. Goście ponoć do końca nie wiedzieli, gdzie lecą. W sumie na weselu prezenterki i miliardera bawiło się 300 gości. Z pewnością był to jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu Agnieszki Szulim.

Zupełnie inaczej wyglądał ostatni weekend Adama Badziaka, byłego męża prezenterki. Znany motocyklista i komentator sportowy Polsat Sport umieścił w ostatni weekend wakacji bardzo smutny post. Jak się okazuje, jego przyjaciel uległ poważnemu wypadkowi podczas jazdy motorem i teraz walczy o życie.

- Waluś w szpitalu z podejrzeniem wylewu wewnętrznego w okolicy nerek, trzymamy za Marcina kciuki - napisał były mąż Szulim.

ZOBACZ: Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu z małżeńskiego łoża chwali się obrączką!

ZOBACZ: Były mąż Szulim po raz pierwszy komentuje nowy związek dziennikarki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: