ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski wyśmiewa program Rozenek!

Szymon Majewski wyśmiewa program Rozenek!

29.08.2016, godz. 13:12

Szymon Majewski lubi sobie robić żarty z celebrytów, szczególnie tych bez dystansu do siebie. Tym razem na celownik wziął Małgorzatę Rozenek, a raczej jej nowy program - Projekt Lady. Trzeba przyznać, że żarcik Szymkowi się udał!

Szymon Majewski to znany zgrywus. Niejednokrotnie zażartował sobie z jakiegoś celebryty na swoim Facebooku. Tym razem padło na Małgosię Rozenek i jej nowy program w TVN - Projekt Lady. Szymon jednak jak zwykle postawił na oryginalność. Nie kwestionował idei reżyserowanego show, nie czepiał się uczestniczek, nawet oszczędził przyszłą żonę Majdana. Żart Majewskiego ty czysta gra słów, skierowana do posiadaczy nieco abstrakcyjnego poczucia humoru.

We wpisie Szymona widzimy dwie bryły wchodzące na siebie. Kiedy bliżej się przyjrzeć, dostrzec można, że to projekt mebla, który składa się z trzech elementów: blatu głównego, korpusu i frontu. Co to za mebel? Oczywiście lada! Szymek zamieścił więc dosłownie Projekt Lady! Śmieszne zdjęcie na Facebooku satyryka znalazło się tam nie bez powodu. Już dziś o 20:55 na TVN odbędzie się wielki finał Projektu Lady.

Jak Wam się podoba dowcip Szymona?

Zobacz: Projekt Lady. Dziś wielki finał. Kto wygra?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: