ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Rutkowski spotyka się z modelką!

Krzysztof Rutkowski spotyka się z modelką!

19.09.2013, godz. 23:25
Ukochana w ciąży a on z modelką
foto:

Krzysztof Rutkowski (53 l.) już w listopadzie zostanie ojcem. Jego narzeczona Maja Plich (28 l.) spodziewa się dziecka. Tymczasem znany detektyw zamiast opiekować się przyszłą mamą, wolne wieczory spędza z modelką Patrycją Wojnarowską (22 l.).

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich spotykają się od ponad roku. Niedługo zostaną rodzicami. - Wiemy już, że to będzie syn - chwalił się znany detektyw. Twierdził wtedy, że wszystko przebiega zgodnie z planem i nie może się doczekać aż jego synek przyjdzie na świat.

Tymczasem Rutkowski zamiast spędzać wieczory u boku ciężarnej ukochanej i umilać jej ostatnie chwile przed porodem, imprezuje z innymi kobietami.

Zobacz: Czat z Rutkowskim. Praca czy dzieci? Ja wybieram pracę

Rutkowskiego można było spotkać w jednej z restauracji w Warszawie. Towarzyszką detektywa była tym razem Patrycja Wojnarowska. To modelka, która zasłynęła tym, że na imprezie magazynu "Playboy" pokazała się w sukience, której dekolt odkrywał pupę.

Dziewczyna bardzo dobrze bawiła się w towarzystwie detektywa. Ale to nie dziwi. Nie od dziś wiadomo, iż Rutkowski to prawdziwa dusza towarzystwa. Chyba że łapie zbirów, wtedy nikomu nie jest do śmiechu...

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: