ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy VIDEOBLOGI SE. Ewa Wąsikowska: Ciąża, sex przed kamerą i niszczący nałóg

VIDEOBLOGI SE. Ewa Wąsikowska: Ciąża, sex przed kamerą i niszczący nałóg

26.07.2017, godz. 09:08
Źródło: Kamil Kacperczyk

Kto naprawdę jest ojcem dziecka Weroniki Rosati? Kto kryje się pod wiele mówiącym pseudonimem Toxic Fucker? I kto nie uczy się na błędach?

Rodzice Weroniki Rosati muszą być dumni z córki. 33-letnia aktorka po latach poszukiwań idealnego kandydata na ojca dla swojego dziecka, w końcu ogłosiła pełen sukces i to, że jeszcze w tym roku zostanie mamą. Ta wiadomość cieszy tym bardziej, że „lista castingowa” panny Rosati krótka nie była, a kilka z jej głośnych związków zakończyło się równie głośnym skandalem. Wiele lat temu plotkarska prasa rozpisywała się na temat burzliwego romansu Weroniki z raperem Tede (41 l.) - różnica wieku: 8 lat. Ten związek tak natchnął muzyka, że napisał o nim piosenkę pt. „Suchy konar”. Wyraził w nim radość, że „nie zaliczył wpadki robiąc Rosatkę”. Skojarzenie jednoznaczne. Potem pytał słowami piosenki: „Jaką moje dziecko miałoby matkę?”… Faktycznie, chyba lepiej, że z tej relacji dzieci nie było.

Nieco bardziej taktowny okazał się dziennikarz Mariusz Max Kolonko (52 l.) - różnica wieku: 19 lat. To dla niego aktorka przeniosła się do USA. Ich romans został okrzyknięty najgorętszym związkiem 2005 roku. Niestety, coś poszło nie tak. W dodatku dziennikarz opublikował w internecie śmiałe zdjęcia Weroniki w wyuzdanych pozach. To nie mogło się dobrze skończyć. Rozstali się w 2006 roku.

Weronika Rosati pochwaliła się brzuszkiem! [ZDJĘCIA]

Chyba najbardziej szokującym związkiem Weroniki Rosati był ten z reżyserem Andrzejem Żuławskim (+76 l.). Różniło ich 44 lata. Ta relacja skończyła się głośną awanturą, ponieważ Żuławski zainspirowany romansem z dużo młodszą kobietą, napisał książkę pt. „Nocnik”. I choć autor twierdził, że wszystko, co w niej zawarł, było literacką fikcją, media doszukiwały się w Esterce, bohaterce powieści, cech panny Rosati. Aktorka wytoczyła byłemu ukochanemu proces i… wygrała go. Sąd zakazał sprzedaży książki. A złośliwcy komentowali, że tym ruchem Weronika tylko potwierdziła, że rzekoma literacka fikcja może jednak zawierać dużo faktów.

Ten feralny związek zniechęcił gwiazdę do nawiązywania poważniejszych relacji z mężczyznami. Łączono ją w tym okresie z aktorem Jonathanem Tybelem (32 l.) - różnica wieku: 1 rok, aktorem Andrzejem Andrzejewskim (41 l.) - różnica wieku: 8 lat, hollywoodzkim aktorem Jasonem Gedrickiem (52 l.) - różnica wieku: 19 l.

Kiedy związała się z Piotrem Adamczykiem (45 l.) - różnica wieku: 12 lat, wszyscy myśleli, że to będzie miłość na całe życie. W końcu dobrze do siebie pasowali – oboje trochę wyniośli, oboje nieco naburmuszeni w kontaktach z dziennikarzami, oboje po przejściach. Niestety, sielanka nie trwała długo. W 2013 Adamczyk spowodował wypadek samochodowy, w którym ucierpiała noga Weroniki. Wkrótce potem aktorska para rozstała się, a Rosati złożyła do sądu wniosek o... ukaranie Adamczyka, gdyż jak twierdziła ten wypadek na długi czas uprzykrzył jej życie. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. To właśnie dzięki odniesionej kontuzji poznała Roberta Śmigielskiego (51 l.) - różnica wieku: 18 l. Ortopeda uratował jej zdrowie, dał szczęście w miłości, a niebawem razem powitają na świecie swojego pierwszego potomka. Ukochany będzie mógł też służyć Weronice dobrą radą i wsparciem, gdyż jest już ojcem czworga dzieci. Wszystko wskazuje na to, że jeśli ten związek nie skończy się ślubem, to przynajmniej happy endem. W końcu mówiło się, że aktorka już od dawna chciała zaspokoić swój macierzyński instynkt. Gratulacje!

Nowe ciało show biznesu - Toxic Fucker

Instynktu rodzicielskiego nie ma za to nowa twarz, a raczej nowe ciało polskiego show biznesu – Michał Kasprzak, niektórym znany jako Toxic Fucker (32 l.) Głośno zrobiło się o nim po tym, jak zagrał epizod w serialu „Klan”. To wtedy na jaw wyszło, że na co dzień zajmuje się on graniem w filmach porno. Kasprzak nie wstydzi się tego. Co więcej, mówi, że to wspaniała sprawa móc robić to, co się kocha, a on uwielbia uprawiać seks. W dodatku pięknie mówi o kobietach. Twierdzi, że nie ma dziewczyn kiepskich w łóżku, są tylko wyhamowane, a zdolny kochanek potrafi obudzić w nich prawdziwe lwice. Pewnie tym stwierdzeniem zdobył sympatię niejednej kobiety!

W tych filmach grał Toxic Fucker, aktor znany z "Klanu" LISTA

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Toxic Fucker jest wychowankiem Bogusława Lindy (65 l.) i Macieja Ślesickiego (51 l.). Ukończył założoną przez nich uczelnię. Na oficjalnej stronie Warszawskiej Szkoły Filmowej można nawet znaleźć wizytówkę Kasprzaka i informację o jego aktorskich nagrodach. Nie ma jednak wiele o zawodowym dorobku. Wymienionych jest tylko kilka przypadkowych ról, m.in. w serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Tymczasem Toxic Fucker może się poszczycić udziałem w ponad 130 filmach dla dorosłych! To robi wrażenie.

Ilona Felicjańska - wypijmy za błędy

Modelka Ilona Felicjańska (44 l.) też kiedyś robiła to, co bardzo lubiła, a gustowała w piciu dobrych trunków. Nie skończyło się to szczęśliwie i celebrytka popadła w fatalny nałóg, który na długi czas zniszczył jej reputację. W 2010 roku Felicjańska będąc pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy. To zdarzenie miało ogromny wpływ na jej życie. Zaczęła leczyć się z alkoholizmu i publicznie deklarowała, że wybrała abstynencję i nie pije alkoholu. Wiele osób naprawdę jej uwierzyło, dlatego tym bardziej martwi fakt, że kilka dni temu paparazzi przyłapali ją w jednej z restauracji z kieliszkiem w dłoni. Przez krótką chwilę wszyscy mieli nadzieję, że była modelka sączy z niego jakiś sok. Niestety, celebrytka przyznała, że było to wino. Podobno chciała sobie przypomnieć jego smak… Czym skończy się ten eksperyment? Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Ilona Felicjańska znowu pije?!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: