ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Warsaw Shore. Wiemy kiedy urodzi Eliza!

Warsaw Shore. Wiemy kiedy urodzi Eliza!

20.07.2016, godz. 10:31
Eliza Wesolowska i Paweł Trybała - Trybson (Warsaw Shore)
Eliza Wesolowska i Paweł Trybała - Trybson (Warsaw Shore) foto:

Warsaw Shore. Eliza pochwaliła się zdjęciem z zaawansowanej ciąży. Gwiazda Ekipy z Warszawy wkrótce urodzi swoje drugie dziecko.

Eliza Wesołowska, znana dzięki udziałowi w pierwszej edycji Warsaw Shore, spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda pożegnała się z programem, który dał jej popularność, ponieważ zaszła w pierwszą ciążę zaraz po ukończeniu emisji Ekipy z Warszawy. Jej wybrankiem jest Trybson, którego poznała w domu Ekipy. Wkrótce po pierwszym porodzie Eliza poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka, również dziewczynki! Gwiazda termin porodu ma na 18 sierpnia, czyli już zaraz!

Eliza Wesołowska i Trybosn mają grono wiernych fanów i to dla nich dalej prowadzą swoje oficjalne profile na Facebooku i nie tylko. Eliza pokazuje jak dbać o formę podczas ciąży, jak znosi ten błogosławiony stan, a nie jest lekko! - Chciałabym juz mieć porod za sobą. Druga ciążę o wiele gorzej znosze, natłok obowiazkow, stres związany z prawem jazdy, przeprowadzką, nie kończącymi się wyjazdami, wczorajsza śmierć dziadka. Ciężko z wszystkim. . . I do tego towarzyszą upały Nie polecam brzuszka w wakacje zalaczyl mi sie zespół niespokojnych nóg po nocach i przez to spać nie mogę W ciąży dwa razy bardziej się wszystko znosi . Jestem już mega zmęczona i chce mieć dzidzie przy sobie na szczęście 18 sierpień zbliża sie wielkimi krokami - czytamy na jej Facebooku (pisownia oryginalna).

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Bilguun został pobity za to, że jest Mongołem

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: