WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kijowski w następnym marszu 11 listopada chce pójść razem z narodowcami

Kijowski w następnym marszu 11 listopada chce pójść razem z narodowcami

12.11.2016, godz. 11:32
Mateusz Kijowski
foto: EAST NEWS

Mateusz Kijowski zadowolony z tegorocznego marszu KOD-u. Lider ugrupowania stwierdził, że następnym marsz z okazji Święta Niepodległości mógłby przejść wspólnie z marszem organizowanym przez środowiska narodowe. Czy Kijowski dotrzyma słowa?

Mateusz Kijowski zadowolony z marszu KOD-u, który przeszedł ulicami Warszawy w piątek 11 listopadu. W wydarzeniu udział wzięło około 10 tys. osób. W wywiwdzie udzielnym Wirtualnej Polsce Kijowski stwierdził, że marsz ten "był wielkim sukcesem". - Udało się zgromadzić wielu ludzi, którzy wiedzieli, po co przyszli. Nie było żadnych zadym, żadnej rozróby, żadnej nienawiści. Było miło i sympatycznie - ocenił. Łukasz Kijowski namawiał też do łączenia się i jednoczenia wokół rzeczy i wartości najważniejszych. Gdy zwrócono mu uwagę, że podobne słowa można było usłyszeć z ust narodowców, chcących połączyć Polaków w swoim marszu, a nie demonstracji KOD, Kijowski odpowiedział:

- Mam nadzieję, że następnym razem albo za dwa lata pójdziemy razem z narodowcami. Mam nadzieję, że zobaczymy, jak wiele mamy wspólnego i będziemy się starać działać razem - mówił.

ZOBACZ: Kijowski W STRACHU: Boję się dyktatora Kaczyńskiego

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: