WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Bydgoszcz. Po pijaku SKATOWAŁ 4-miesieczną Oliwkę! [WIDEO]

Bydgoszcz. Po pijaku SKATOWAŁ 4-miesieczną Oliwkę! [WIDEO]

03.11.2016, godz. 12:03

Pobicie Oliwki w Bydgoszczy. Policjanci przesłuchali Dariusza W., który po pijaku pobił swoją 4-miesięczną córeczkę. Zwyrodny ojciec usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała dziecka oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Dziewczynka w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Lekarze cały czas walczą o jej życie.

Ta sprawa od samego początku zbulwersowała całą Polskę. 23-latek z Bydgoszczy pobił swoją bezbronną, 4-miesięczną córeczkę tak mocno, że dziewczynka walczy teraz o życie w szpitalu. Lekarze twierdzą, że jej stan jest krytyczny. Zwyrodny ojciec podczas przesłuchania przyznał się do pobicia córki, ale nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała dziecka oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Grozi za to 5 lat więzienia. - Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodziców, dziewczynka miała zostać uderzona kubkiem, przez swoją 2-letnią siostrę, wieczorem dzień wcześniej. W sprawie tej policjanci powołali biegłego z dziedziny medycyny w celu określenia, czy obrażenia u dziecka mogły powstać w okolicznościach wskazanych przez rodziców. Opinia biegłego była kluczowa - czytamy na stronie policji.

Jak ustalił "Super Express" w sprawie ma zeznawać żona Dariusza W. - Po tym jak mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd, jego żona złożyła przeciwko niemu zawiadomienie o przestępstwie. Kobieta twierdzi, że jej mąż znęcał się nad nią i nad jej starszą córką już wcześniej - powiedziała nam Monika Chlebicz (35 l.), rzecznik prasowy KWP w Bydgoszczy.

Czytaj: Zeznania żony pogrążą kata z Bydgoszczy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: