WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Częstochowa. ROZBIŁ się samolot. Dwie osoby NIE ŻYJĄ

Częstochowa. ROZBIŁ się samolot. Dwie osoby NIE ŻYJĄ

22.11.2016, godz. 16:06
WYPADEK AWIONTEKI.
foto: Marek Barczyński/Super Express

Nieszczęście w miejscowości Rudniki pod Częstochową! Samolot akrobacyjny z dwiema osobami na pokładzie rozbił się w momencie zbliżenia do lądowania. Jak podaje tvn24.pl, mężczyźni lecący samolotem nie żyją.

Jak podaje portal do nieszczęśliwego wypadku samolotowego doszło po południu w Rudnikach pod Częstochową. Samolot rozbił się w momencie podejścia do lądowania.  Tragiczną wiadomość potwierdziło Centrum Zarządzenia Kryzysowego. Wiadomo, że dwaj mężczyźni, którzy lecieli samolotem zginęli na miejscu. W Rudnikach nie był żadnej imprezy związanej z akrobacjami samolotów, a lot był najprawdopodobniej lotem indywidualnym.

Z danych polskatimes.pl wynika, że jedna z ofiar była pilotem z długoletnim stażem, a druga także posiadała uprawnienia, a była w czasie podnoszenia kwalifikacji. Jeden mężczyzna miał 41 lat, drugi 38. Samolot, którym lecieli mężczyźni to Extra 330, wbił się w ziemię. - Dokonano wstępnych oględzin zwłok, które zostały wyjęte z wraku samolotu i przetransportowane do Zakładu Medycy Sądowej. Dokonano wstępnych oględzin miejsca zdarzenia, ale z uwagi na zapadające ciemności, będą one kontynuowane w środę do południa - mówił Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratur, podaje polskatimes.pl.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/fakty/a/tragedia-w-rudnikach-rozbil-sie-samolot-nie-zyje-instruktor-i-adept-zdjecia,11490249/

Zobacz: Sprawa Ewy Tylman. Brat zabrał głos w sprawie procesu! Zobacz, co powiedział

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: