WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KATOWICE: STRZELANINA w TESCO w centrum handlowym SILESIA CITY CENTER. PIJANY 52-letni napastnik ZATRZYMANY

KATOWICE: STRZELANINA w TESCO w centrum handlowym SILESIA CITY CENTER. PIJANY 52-letni napastnik ZATRZYMANY

07.12.2011, godz. 08:27
KATOWICE: STRZELANINA w centrum handlowym SILESIA CITY CENTER
KATOWICE: STRZELANINA w centrum handlowym SILESIA CITY CENTER. foto: Google Maps

Strzelanina w centrum handlowym Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej w Katowicach (woj. śląskie). Policja zatrzymała już mężczyznę, który tuż przed godz. 6 rano strzelał w supermarkecie Tesco. 52-letni napastnik otworzył ogień, bo nie był zadowolony z obsługi w sklepie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Chwile grozy w centrum handlowym Silesia w Katowicach. Podczas porannym zakupów w supermarkecie Tesco jeden z klientów wdał się w awanturę z personelem. 52-latek nie był zadowolony z obsługi na jednym ze stoisk. Gdy do akcji wkroczyła ochrona nagle mężczyzna wyciągnął broń i zaczął strzelać. Jak podaje tvn24 pijany napastnik został bardzo szybko zatrzymany przez policję.

Policja z Katowic ustala okoliczności strzelaniny. Na razie nie wiadomo z jakiej broni strzelał 52-latek. Stróże prawa sprawdzają czy broń z której strzelał mężczyzna była bronią ostrą, czy gazową.

Z informacji policji wynika, że napastnik posiada licencję pracownika ochrony i zezwolenie na posiadanie broni w miejscu pracy. Nie jest jednak pracownikiem Silesia City Center.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: