WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Kiedy odbędzie się pogrzeb Ewy Tylman?

Kiedy odbędzie się pogrzeb Ewy Tylman?

28.07.2016, godz. 11:47
Ciało Ewy Tylman wypłynęło po 8 miesiącach
foto:

Wyłowienie zwłok 25 lipca w miejscowości Czerwonak (około 10 km) od Poznania to prawdopodobnie zaginiona w listopadzie Ewa Tylman. Aby to jednak potwierdzić, potrzebne będą badania DNA. Dopiero wtedy będzie można stwierdzić z całkowitą pewnością, że to zaginiona 26-latka. Dopiero wówczas odbędzie się pogrzeb dziewczyny.

Zaginięcie Ewy Tylman. Odnalezienie zwłok w poniedziałkowy wieczór w miejscowości Czerwonak (około 10 km od Poznania) to prawdopodobnie przełom w poszukiwaniach 26-latki. Zdaniem policji, rzeczy osobiste znalezione przy ciele świadczą o tym, że to Ewa Tylman. Przy ciele zabezpieczono bowiem biżuterię, klucze oraz kartę kredytową na nazwisko Ewa Tylman. Także ubiór to wskazuje na to, że 25 lipca wyłowiono zwłoki zaginionej. Jak jednak poinformowała prokuratura, aby stwierdzić jednoznacznie, że to ciało Ewy Tylman trzeba będzie przeprowadzić badania DNA. Mogą one potrwać kilka tygodni. Dopiero wówczas będzie mógł się odbyć pogrzeb Ewy Tylman.

W rozmowie z Faktem, ojciec dziewczny wyznał, że jest kilka wątpliwości. - Nie wszystko się zgadza. Mówią, że znaleziona kobieta miała na sobie biżuterię, a Ewa niczego nie nosiła. Chyba będę musiał zagrać dla Ewy „Barkę” na jej pogrzebie - powiedział Andrzej Tylman.

Cały czas w areszcie przebywa Adam Z., który usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Grozi mu za to dożywocie. Co istotne, mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Zobacz: Piotr Tylman MIAŻDZY działania sądu: śmieszny jest nasz wymiar sprawiedliwości

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: