WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Krzysztof Rutkowski blog. Ksiądz szantażował 33-letniego siedlczanina i wysyłał mu erotyczne SMSy!

Krzysztof Rutkowski blog. Ksiądz szantażował 33-letniego siedlczanina i wysyłał mu erotyczne SMSy!

04.03.2014, godz. 21:37
Detektyw Krzysztof Rutkowski
foto: rutkowski.patriot24.net

Jutro 05.03.2014 o godzinie 16:00 w siedzibie Radia ESKA w Siedlcach odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawię informacje dotyczące dwóch spraw, które prowadzimy na tym terenie.

Pierwsza z nich dotyczy pewnego handlarza samochodowego, który sprzedaje auta z przekręconymi licznikami. Sprawą nie chce zająć się policja. Jedna z oszukanych kobiet straciła 27 tys. złotych i nie może odnaleźć sprawiedliwości w sądzie. Czy to oznacza, że wymiar sprawiedliwości w Sokołowie Podlaskim broni tego oszusta?

Będę też mówił o głośnej sprawie samobójstwa 33-letniego siedlczanina, do którego w zdecydowanym stopniu przyczynił się ksiądz z parafii w Rogowie. Duchowny przez dłuższy czas szkalował i szantażował Wojciecha, dzwonił do niego w środku nocy, wysyłał mu erotyczne wiadomości. Nie chciał odczepić się od rodziny. Spokojny i zrównoważony Wojciech w końcu nie wytrzymał, napisał pożegnalny list do żony i w styczniu tego roku odebrał sobie życie.

Moi ludzie prowadzą również działania na terenie Holandii i Angili. Więcej informacji podam niebawem.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski blog. Uczyłem młodych mundurowych!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: