WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Matka Madzi zabiła córkę. Złożyła doniesienie na mnie, by zamydlić prokuraturze oczy

KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Matka Madzi zabiła córkę. Złożyła doniesienie na mnie, by zamydlić prokuraturze oczy

12.07.2012, godz. 17:05
Katarzyna W., matka Madzi Waśniewskiej
foto:

Stoję właśnie przed siedzibą Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Matka Madzi usłyszała zarzut zabójstwa córki. Potwierdza to wyniki mojego eksperymentu przeprowadzonego z "Super Expressem": Madzia nie mogła się wyślizgnąć z kocyka. Katarzyna W. złożyła doniesienie na mnie, aby zamydlić prokuraturze oczy. Wiedziałem od dawna, że ona kłamie i że śmierć tej dziewczynki nie była przypadkowa.

Dziś prokuratura potwierdziła to, co ja podejrzewałem już od dawna. Matka Madzi zamordowała ją i okłamywała całą Polskę. To świetna aktorka, nabrała wszystkich bez wyjątku.

Matka Madzi została zatrzymana, wniosek o tymczasowe aresztowanie prawdopodobnie zostanie złożony jeszcze dziś., najpóźniej jutro r5ano.

Widać teraz doskonale, że Katarzyna W. chciała zamydlić oczy prokuraturze - właśnie dlatego złożyła doniesienie na mnie. Ja do niczego jej nie zmuszałem i nie wymuszałem jej zeznań.

Matka Madzi sądziła, że w ten sposób odwróci uwagę opinii publicznej od siebie i uda jej się uniknąć kary.

Od dawna wiedziałem, że śmierć Madzi nie była wypadkiem - moje podejrzenia potwierdzało to, że Katarzyna W. wariografu bała się jak święconej wody.

Organizuję kontakt z Bartkiem - pojawi się wkrótce na konferencji prasowej.

autor: Krzysztof Rutkowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: