WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Ks. ISAKOWICZ-ZALESKI: Żaden KSIĄDZ mnie NIE PODRYWAŁ

Ks. ISAKOWICZ-ZALESKI: Żaden KSIĄDZ mnie NIE PODRYWAŁ

19.03.2012, godz. 14:02
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski foto: EAST NEWS

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski obnaża niechlubne tajemnice Kościoła. W książce "Chodzi mi tylko o prawdę", która jest wywiadem-rzeką duchowny mówi wprost o tym, że Kościołem rządzi homoseksualna mafia, a problem homoseksualizmu wśród księży istnieje od lat. Sam jednak przyznaje, że żaden kapłan nigdy go nie podrywał.

Czy oskarżenia ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego rzucane pod adresem całego duchowieństwa doprowadzą w końcu do przełomu i mroczne tajemnice Kościoła związane z pedofilią i homoseksualizmem ujrzą w końcu światło dzienne?

Ks. Isakowicz-Zaleski w najnowszej książce "Chodzi mi tylko o prawdę" bez wahania wyznał, że Kościołem trzęsie "mafia homoseksualna", a "lobby homoseksualne" jest silne nie tylko w Polsce, ale także w Watykanie. Stolica Apostolska i wysocy rangą hierarchowie kościelni robić co mogą, by utrzymywać w tajemnicy wstydliwe występki kapłanów. On jest gotów nawet ujawnić nazwiska.

- Jeśli powstanie fasadowa komisja, to nie ma sensu, żebym mówił o nazwiskach. Ale jeśli powstanie prawdziwa komisja, która będzie chciała wyjaśniać trudne sprawy, to oczywiście  – mówił Isakowicz-Zaleski w Radiu ZET.

W wywiadzie-rzece "Chodzi mi tylko o prawdę" ks. Isakowicz-Zaleski wspomina m.in., jak w czasie studiów w Rzymie został poinstruowany przez księdza z Polski słowami: "Pamiętaj, to jest mafia. Nie wchodź jej w drogę, a w nocy zamykaj drzwi na klucz".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: