WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Łódź: Konkurs najpiękniejsza mama, najpiękniejsza córka (ZDJĘCIA!)

Łódź: Konkurs najpiękniejsza mama, najpiękniejsza córka (ZDJĘCIA!)

28.05.2010, godz. 16:46
Żaneta Karczewska i Klaudia Karczewska
foto: Brak agencji
Kiedy idą ulicą, mężczyźni nie mogą oderwać od nich wzroku, podziwiając ich urodę. - Jakie piękne siostry bliźniaczki - myślą olśnieni ich urodą panowie. A tymczasem między tymi dwiema uroczymi brunetkami jest aż 19 lat różnicy. Stopień pokrewieństwa też jest inny - to mama i córka.

Na pierwszy rzut oka trudno wskazać, która z tych seksownych pań to mama, a która córka. Żaneta Karczewska (36 l.) i Klaudia Karczewska (17 l.) z Wiśniowej Góry koło Łodzi wyglądają niemal identycznie - po prostu pięknie. Ubrane w czarne, podkreślające zmysłowe kształty sukienki mini, gustownie umalowane i uśmiechnięte prezentują się wprost zniewalająco. W czym więc tkwi recepta na tak doskonały wygląd mamy?

- W podejściu do życia - odpowiada pani Żaneta. - Zawsze staram się być uśmiechnięta, podchodzę do wszystkiego z olbrzymim optymizmem. Pogoda ducha jest najważniejsza - dodaje.

Obie panie doskonale wiedzą, jak wykorzystać swoją urodę. Zgłosiły się do konkursu na "Najpiękniejszą mamę i córkę", organizowanego przez redakcję "Expressu Ilustrowanego" z Łodzi, i zgarnęły wszystkie możliwe nagrody. Po werdykcie jury z gali odjechały czerwonym fiatem 500, triumfowały też w głosowaniu internautów i publiczności.

- To była świetna zabawa - mówi Klaudia. - Świętowałyśmy do rana. Nie poszłam przez to do szkoły.

Klaudia niedługo będzie pisała maturę, jej mama prowadzi z mężem rodzinny interes.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: