WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Lubuskie. Chciał w mieszkaniu spalić swą narzeczoną

Lubuskie. Chciał w mieszkaniu spalić swą narzeczoną

13.10.2016, godz. 19:24
Lubuskie. Chciał w mieszkaniu spalić swą narzeczoną
foto:

Po zaledwie dwutygodniowym postępowaniu do sądu w Międzyrzeczu woj. lubuskie trafił akt oskarżenia przeciwko  Marianowi Sz. (64 l.). Mężczyzna odpowie za próbę zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Mieszkaniec wsi Nowa Niedrzwica postanowił pozbyć się o dwadzieścia lat młodszej od siebie kobiety z którą od pewnego czasu mieszkał. W ostatnich dniach września oblał benzyną niczego nie spodziewająca się Ukrainkę Olgę D., a później całe mieszkanie. Kiedy rzucił zapałkę ogień rozszalał się po całym lokalu. Jednak Oldze udało się wybiec na korytarz. Zdesperowany podpalacz zamknął drzwi od środka. Obawiający się o rozprzestrzenianie ognia na cały blok sąsiedzi sforsowali drzwi i wywlekli Mariana Sz. z mieszkania.

Pożar, po przybyciu na miejsce,  błyskawicznie ugasili strażacy z pobliskiego Międzyrzecza. Wnętrze mieszkania, zresztą należącego do córki podpalacza, doszczętnie spłonęło. O tym co spowodowało tak wielką agresję u mężczyzny mieszkająca nadal w Nowej Niedrzwicy, lecz teraz u swej matki, Olga D. nie chce rozmawiać. Prokuratura postawiła Marianowi Sz. zarzut próby zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie. Sami sąsiedzi mówią wprost, że woleliby już Mariana w swym bloku nie widzieć.

Zobacz: Bomba ekologiczna w Żaganiu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: