WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Matura próbna z Operonem 2016 MATEMATYKA. Wiemy, co było! RELACJA NA ŻYWO

Matura próbna z Operonem 2016 MATEMATYKA. Wiemy, co było! RELACJA NA ŻYWO

23.11.2016, godz. 16:28
Matura 2016 matematyka
matura 2016 matematyka, matura z matematyki, matura matematyka rozszerzony foto: Archiwum

Matura próbna z Operonem 2016 MATEMATYKA. Już dziś o godzinie 9 uczniowie napiszą próbną maturę z matematyki z części podstawowej. O godzinie 14 zmierzą się natomiast z próbną maturą z matematyki z części rozszerzonej. Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację na żywo z próbnej matury z Operonem z matematyki.

Dzisiaj odbyła się matura próbna Operon z matematyki na poziomie podstawowym i roszerzonym. O godzinie 9:00 uczniowie zasiedli w ławkach szkolnych z arkuszem i zaczęli swoje pierwsze podejście do próbnego egzaminu, który ma na celu sprawdzenie ich umiejętności przed maturą ostateczną - w maju. Co było na tegorocznej maturze próbnej z matematyki? Jak ją oceniają licealiści? Śledźcie naszą relację na żywo.

Kliknij F5, aby odświeżyć

17:10 Matura próbna z matematyki 2016 za nami. Najwięcej trudności przysporzyło uczniom zadanie, polegające na obliczeniu wieku Anki i Danki. Twitter został zalany emocjonującymi wpisami na temat tego polecenia. Do tej pory w mediach społecznościowych trwa kłótnia o to, ile lat miała Anka i Danka.

 

 

16:31 Nie wiesz, gdzie sprawidzć wyniki z matury próbnej Operon. Podpowiadamy! Instrukcję znajdziesz pod linkiem: Matura próbna 2016 z Operonem. Gdzie sprawdzić odpowiedzi?

16:30 Jeśli chcecie sprawdzić, jakie zadania pojawiły się na dzisiejszej maturze kliknijcie tu: Matura próbna z matematyki Operon. Co było na maturze? [PYTANIA]

16:27 Inni są załamani zadaniami, jakie pojawiły się na maturze próbnej z matematyki:

16:25 Niektórych humor nie opuszcza:

16:20 Osobom zdającym maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym zostało ostatnie 40 minut, aby wykazać się swoją wiedzą

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: