WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Odnaleziono ciało Ewy Tylman? Ten dowód nie zostawia wątpliwości

Odnaleziono ciało Ewy Tylman? Ten dowód nie zostawia wątpliwości

26.07.2016, godz. 07:50
ewa tylman
poszukiwania ewy tylman, ewa tylman kto to foto: Ewa Tylman/Facebook

Zaginięcie Ewy Tylman. Jak poinformował pełnomocnik rodziny Ewy Tylman, przy ciele dziewczyny znaleziono kartę kredytową 26-latki. Jeszcze dziś ma się odbyć sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej. Ciało kobiety odnaleziono wczoraj w miejsowości Czerwonak (około 15 km od Poznania).

Zaginięcie Ewy Tylman. 25 lipca około godziny 19, jeden z mężczyzn spacerujących nad brzegiem Warty w miejscowości Czerwonak natknął się na ciało kobiety i natychmiast zawiadomił policję. Ze wstępnych ustaleń policyjnych techników wynika, że jest to zaginiona w listopadzie Ewa Tylman. Wskazywać ma na to ubiór oraz rzeczy osobiste, które zostały odnalezione przy zwłokach (karta kredytowa Ewy Tylman). O tym, że taką kartę znaleziono przy zwłokach poinformował pełnomocnik rodziny zaginionej 26-latki Radio ZET. Dziś w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu ma się odbyć sekcja zwłok kobiety.

Jak poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy poznańskiej policji, na miejsce znalezienia zwłok, nie przyjechał nikt z rodziny Ewy Tylman.

Więcej: Przełom w sprawie Ewy Tylman? Kierowca z białego samochodu może wiedzieć jak zginęła Tylman

Kobieta zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. Wyszła wtedy z imprezy firmowej ze swoim kolegą z pracy Adamem Z.. Miała wracać taksówką do domu. Jednak kamery monitoringu zarejestrowały jak szła ze swoim znajomym przez Poznań w kierunku mostu Rocha. Policja bezskutecznie przeszukała dno Warty, jednak do tej pory nie znaleziono ciała. Przeanalizowano szereg nagrań z monitoringu i przesłuchano świadków.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: