WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska OKRADŁ pielgrzymów i się tym POCHWALIŁ w Internecie!

OKRADŁ pielgrzymów i się tym POCHWALIŁ w Internecie!

04.08.2016, godz. 15:20
Pielgrzymi zachwyceni Polską
foto: Super Express

Przy okazji zakończonych już Światowych Dni Młodzieży Polskę odwiedziło mnóstwo pielgrzymów z całego świata. Chwalili oni organizację tego wydarzenia. Jak się jednak okazuje, nie wszystko w pełni się udało. Jeden z internautów okradł pielgrzymów z bardzo dużej ilości prowiantu dla nich przewidzianego. Co ciekawe, swoim podłym czynem postanowił pochwalić się w Internecie.

Internauta o nicku MrKB zamieścił na forum portalu make-cash.pl serię zdjęć. Widać na nich masę prowiantu, które przewidziane były dla pielgrzymów w trakcie Światowych Dni Młodzieży. Jak napisał, w ostatni dzień ŚDM, ze względu na wzmożone środki  ostrożności nie dopuszczony do pielgrzymów został jeden z transportów prowiantu. Dostarczać go miał kolega internauty, który nie wiedząc co robić zadzwonił do niego.

MrKB zapytał kolegi, jak dużo towaru ma. Miał on ocenić, że około 4 ton w trzech różnych pakietach. Internauta postanowił wykorzystać sytuację. Jak napisał: - Było tak ogromne zamieszanie, że nikt nie zauważył zniknięcia takiej ilości żarcia. Znajomy podwiózł towar na łąkę, niedaleko jego domu. Po wszystkim internauta wrzucił do sieci szokujące zdjęcia, np. takie...: