WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Dramatyczne sceny podczas wizji lokalnej po zabiciu 22-latka przez policjanta [WIDEO]

Dramatyczne sceny podczas wizji lokalnej po zabiciu 22-latka przez policjanta [WIDEO]

17.08.2016, godz. 10:27

Podczas eksperymentu procesowego, który miał przybliżyć śledczych do ustalenia okoliczności śmiertelnego postrzelenia mężczyzny w Szczecinie, doszło do przepychanek z policją. W stronę funkcjonariuszy poleciały petardy - podaje RMF FM.

Przypomnijmy, że do śmiertelnego postrzelenia w Szczecinie doszło w piątek, około godziny 14. Podczas pościgu za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli, jeden z policjantów oddał strzał. Kula trafiła Cezarego W. w głowę. 22-latek zginął na miejscu. Kilka dni po tej tragedii, prokurator przeprowadził eksperyment procesowy, który miał przybliżyć śledczych do ustalenia okoliczności postrzelenia. Wtedy w kierunku osób pracujących na miejscu tragedii poleciały petardy - podaje RMF FM.

- Funkcjonariusze podczas interwencji nie mieli nakazu aresztowania mężczyzny. Nie był on również poszukiwany w chwili zdarzenia - powiedział rzecznik policji w Szczecinie, Przemysław Kimon.

Wiadomo, że zastrzelony mężczyzna był znany policji - wcześniej był karany za handel narkotykami. 22-latek nie posiadał również prawa jazdy - zostało mu odebrane za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zobacz: Warszawa: wybuch gazu i pożar w centrum! [NOWE FAKTY]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: