WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Prasa do odpadów odcięła mu głowę! Makabra w Boguszewie (woj. podlaskie)

Prasa do odpadów odcięła mu głowę! Makabra w Boguszewie (woj. podlaskie)

23.07.2016, godz. 05:00
Prasa do odpadów odcięła mu głowę
foto:

Śmierć przyszła tak nagle, że Krzysztof K. (+25 l.) z Boguszewa (woj. podlaskie) nie zdążył nawet poczuć bólu. Głowa młodego mężczyzny jakimś cudem dostała się pod hydrauliczne urządzenie do prasowania odpadów. Chrupnęło, trysnęła krew. Dla 25-latka nie było najmniejszych szans na ratunek - zginął na miejscu. Okoliczności i przyczyny tego wstrząsającego wypadku badają śledczy.

Do potwornego wypadku doszło w minioną środę po godz. 15 w miejscowości Trzcianne (woj. podlaskie), w hali firmy zajmującej się odpadami wtórnymi. Przedsiębiorstwo zbiera zużytą folię od okolicznych rolników i beluje ją w specjalnych hydraulicznych prasach. Tak przygotowany surowiec trafia następnie do ponownego przetworzenia w wyspecjalizowanych zakładach.

Wciąż nie jest jasne, co na terenie hali robił pochodzący z pobliskiego Boguszewa 25-letni Krzysztof K. - Przesłuchujemy świadków i ustalamy, czy mężczyzna był tam zatrudniony, czy nie - mówi sierż. Izabela Malinowska, rzeczniczka policji w Mońkach. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku mogło dojść podczas wykonywanej pracy - dodaje policjantka.

Od znajomych Krzysztofa K. dowiedzieliśmy się jednak, że dopiero starał się o pracę w tej firmie, a feralnego dnia był umówiony z właścicielem na rozmowę. Czekał we wnętrzu hali, w pobliżu belarki surowców wtórnych. Dlaczego podszedł do maszyny? Chciał zobaczyć, jak działa? W jaki sposób jego głowa dostała się pomiędzy płyty prasujące? Na razie nie wiadomo. Dość powiedzieć, że siłowniki hydrauliczne ze straszliwą siłą zacisnęły się na czaszce 25-latka.

Przerażeni pracownicy firmy wezwali pogotowie, ale ratownicy nie mieli już nic do roboty. Krzysztof K. zmarł na miejscu. W żałobie pozostawił młodą żonę w ciąży i osierocił trzyletnią córeczkę.

Zobacz: Zaginięcie Ewy Tylman z Poznania jak zaginięcie Iwony Wieczorek? Co łączy obie sprawy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: