WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska "Selfie" z ciałem Ewy Tylman?! Szokująca postawa pracowników zakładu pogrzebowego!

"Selfie" z ciałem Ewy Tylman?! Szokująca postawa pracowników zakładu pogrzebowego!

26.07.2016, godz. 20:53
Ciało Ewy Tylman wypłynęło po 8 miesiącach
foto:

Przez ponad 8-miesięczny okres poszukiwań Ewa Tylman stała się osobą rozpoznawalną w całym kraju. Ciężko jednak zrozumieć postawę pracowników zakładu pogrzebowego, którzy postanowili... porobić sobie zdjęcia z odnalezionym ciałem w prosektorium! O sprawie jako pierwsza poinformowała "Gazeta Wyborcza". Policja potwierdziła już portalowi "Faktu", że istotnie doszło do takiego zdarzenia!

Odnalezione zwłoki (najprawdopodobniej) Ewy Tylman zostały przewiezione do prosektorium zakładu medycyny sądowej przez pracowników firmy pogrzebowej Universum z Poznania. I to właśnie tam mieli oni robić sobie z nimi zdjęcia.

Jak powiedział Faktowi24 mł. asp. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji: - Potwierdzam, że taki incydent miał miejsce. Faktycznie, pracownicy zakładu pogrzebowego robili sobie zdjęcia ze znalezionymi zwłokami. Na szczegóły musimy jednak poczekać, bo aktualnie zabezpieczony materiał jest analizowany pod kątem czy zachowanie tych ludzi można zakwalifikować jako przestępstwo czy wykroczenie.

Tymczasem pracownicy zakładu stwierdzili, że... nic o zajściu nie wiedzą, a po wszelkie oficjalne informacje odesłali dziennikarzy do zarządu firmy.

Zobacz także: Brat Ewy Tylman po odnalezieniu jej ciała: To jeszcze nie jest koniec

 

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: