WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Skandal! Pijany lekarz dyżurował w szpitalu

Skandal! Pijany lekarz dyżurował w szpitalu

01.11.2013, godz. 13:10
szpital, lekarz
foto:

Tarnowscy policjanci zatrzymali lekarza, który pełnił dyżur w szpitalu specjalistycznym. Będąc w pracy miał ponad promil alkoholu w organizmie.

O tym, że na dyżurze jest nietrzeźwy lekarz, poinformował jeden z pacjentów oddziału chorób wewnętrznych. Poczuł on od lekarza woń alkoholu, stwierdził także, że mężczyzna dość dziwnie się zachowuje, dlatego zadzwonił na policję.
Funkcjonariusze zatrzymali 60-letniego lekarza. Badanie wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie. Ustalono także, że był na dyżurze od rana i mógł przyjąć kilkunastu pacjentów.
Prokuratura zleciła już zabezpieczenie dokumentacji medycznej tych osób, które były pod opieką nietrzeźwego lekarza.
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-pijany-lekarz-na-dyzurze-w-tarnowskim-szpitalu,nId,1051751?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Informację o nietrzeźwym lekarzu przekazał policji jeden z pacjentów, który poczuł od niego woń alkoholu. Ponadto pracownik szpitala nienaturalnie się zachowywał.

ZOBACZ: Pijany noworodek przyszedł na świat w Wieluniu

Policjanci, którzy podjęli interwencję zatrzymali 60-letniego lekarza. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Według ustaleń, przebywał na dyżurze od samego rana i mógł w tym czasie przyjąć nawt kilkunastu pacjentów. Pokuratura nakazała zabezpieczenie dokumentacji medycznej osób, które były pod opieką pijanego lekarza.

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: