WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska SUPER TEMAT. Niemowlę pobite przez konkubenta matki

SUPER TEMAT. Niemowlę pobite przez konkubenta matki

12.05.2017, godz. 21:35
pobili 2 miesięcznego Igorka
pobili 2 miesięcznego Igorka foto:

Coraz częściej słyszymy o przemocy wobec dzieci. Ofiarami padają nawet kilkudniowe niemowlęta. Niedawno w Łodzi matka przyszła z maleńkim dzieckiem na badania. Lekarze dostrzegli jednak obrażenia na ciele dziecka. Okazało się, że dwumiesięczny chłopiec został dotkliwie pobity. W programie SUPER TEMAT na antenie NOWA TV, którego autorami są dziennikarze NOWA TV i Super Expressu, poruszony został temat pobitego dziecka.

Historii pobitego dziecka, która zdarzyła się niedawno, poświęcono SUPER TEMAT - program  NOWA TV i Super Expressu W Łodzi matka dwumiesięcznego Igorka przyszła z dzieckiem do szpitala na rutynowe badania. Lekarze stwierdzili jednak, że niemowlę ma pękniętą czaszkę i uraz mózgu. Okazało się, że za pobiciem niemowlaka stoi partner kobiety. Konkubent matki Arkadiusz B. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i znęcania się nad dzieckiem. Matka chłopca odpowie zaś za usiłowanie zabójstwa przez zaniechanie. Na temat tego, dlaczego dochodzi do podobnych sytuacji rozmawiały, w Nowa TV programie SUPER TEMAT, Teresa Gens, psycholog sądowy i Lucyna Kicińska z fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

A na końcu zdanie: Super temat - program NOWA TV i Super Expressu. Nasi dziennikarze mogą zająć się również i Twoim przypadkiem, Twoją sprawą. Pisz do nas na adres e-mail: internet@se.pl

Zobacz także: Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Znamy wyrok!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: