WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska SUPER TEMAT. Niemowlę pobite przez konkubenta matki

SUPER TEMAT. Niemowlę pobite przez konkubenta matki

12.05.2017, godz. 21:35
pobili 2 miesięcznego Igorka
pobili 2 miesięcznego Igorka foto:

Coraz częściej słyszymy o przemocy wobec dzieci. Ofiarami padają nawet kilkudniowe niemowlęta. Niedawno w Łodzi matka przyszła z maleńkim dzieckiem na badania. Lekarze dostrzegli jednak obrażenia na ciele dziecka. Okazało się, że dwumiesięczny chłopiec został dotkliwie pobity. W programie SUPER TEMAT na antenie NOWA TV, którego autorami są dziennikarze NOWA TV i Super Expressu, poruszony został temat pobitego dziecka.

Historii pobitego dziecka, która zdarzyła się niedawno, poświęcono SUPER TEMAT - program  NOWA TV i Super Expressu W Łodzi matka dwumiesięcznego Igorka przyszła z dzieckiem do szpitala na rutynowe badania. Lekarze stwierdzili jednak, że niemowlę ma pękniętą czaszkę i uraz mózgu. Okazało się, że za pobiciem niemowlaka stoi partner kobiety. Konkubent matki Arkadiusz B. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i znęcania się nad dzieckiem. Matka chłopca odpowie zaś za usiłowanie zabójstwa przez zaniechanie. Na temat tego, dlaczego dochodzi do podobnych sytuacji rozmawiały, w Nowa TV programie SUPER TEMAT, Teresa Gens, psycholog sądowy i Lucyna Kicińska z fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

A na końcu zdanie: Super temat - program NOWA TV i Super Expressu. Nasi dziennikarze mogą zająć się również i Twoim przypadkiem, Twoją sprawą. Pisz do nas na adres e-mail: internet@se.pl

Zobacz także: Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Znamy wyrok!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: