WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wampir z Radomia ATAKOWAŁ już wcześniej! Te fakty przerażają

Wampir z Radomia ATAKOWAŁ już wcześniej! Te fakty przerażają

16.11.2016, godz. 09:05
SERYJNY MORDERCA DUSICIEL
SERYJNY MORDERCA DUSICIEL foto:

Z zimną krwią zamordował dwie kobiety - 18-letnią Sylwię i 25-letnią Magdę. Okazuje się, że nie tylko one padły ofiarą wampira z Radomia. W 2008 roku usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa na tle seksualnym. Więzienie opuścił w kwietniu 2016 roku.

Sławomir T. usłyszał zarzut zabójstwa dwóch mieszkanek Radomia: 18-letniej Sylwii, poznanej na portalu randkowym, a także 25-letniej Magdy. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma bujną kryminalną przeszłość.  Od 2006 do 2008 roku był on skazywany aż 13 razy - podaje serwis echodnia.eu. W 2008 roku usłyszał najpoważniejszy zarzut - usiłowania zabójstwa na tle seksualnym. Wtedy zaatakował kobietę, którą poznał kilka dni wcześniej. Dusił ją przewodem i rękami, dotykał w miejsca intymne. Na szczęście do gwałtu nie doszło. Sławomir T. prosił wówczas swoją ofiarę, aby nie zawiadamiała policji. Sprawa trafiła na policję.

Sąd Okręgowy w Radomiu uznał go winnym, ale nie usiłowania zabójstwa, a pobicia i doprowadzenia kobiety do innej czynności seksualnej. W 2010 roku Sławomir T. został skazany na łączny wyrok 7,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna wyszedł z więzienia 27 kwietnia 2016 roku.

Zobacz: Oto seryjny zabójca z Radomia. Kim jest Sławomir T.? [ZDJĘCIA]

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: