WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wojewódzki szydzi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza. Jak on śmie?!

Wojewódzki szydzi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza. Jak on śmie?!

13.02.2014, godz. 08:49
Wojewódzki
foto:

Czy zamordowanie przez pedofila czterech niewinnych chłopców może być powodem do żartów? Dla celebryty Jakuba Władysława Wojewódzkiego (51 l.) jest to bardzo śmieszna sytuacja. Ale dla rodzin ofiar to zwykły skandal. - Ten człowiek nie ma serca! - mówią.

Wojewódzki zmienił stację radiową i ma swoją audycję. W jednym z odcinków żartował i dowcipkował przy okazji opuszczenia więzienia przez wielokrotnego mordercę dzieci. Bohaterem dwugodzinnego programu został Mariusz Trynkiewicz.

Wszyscy jesteśmy Mariuszami - wołał Wojewódzki wraz z towarzyszącym mu innym prowadzącym. Specjalnie dla pedofila mordercy puszczali piosenkę Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są". Aktor udający Trynkiewicza dzwonił też do kilku szkół, redakcji, a nawet Zbigniewa Wodeckiego! Prowadzący wykrzykiwali też: "Mariusz, kochamy cię". "Trynkiewicz" czytał także fragmenty "Dzieci z Bullerbyn". Miało być do śmiechu. Nie wszyscy jednak ze śmiechu pękali.

Stanisław Kaczmarek (64 l.), ojciec Krzysia (†12 l.), zamordowanego przez Mariusza Trynkiewicza (52 l.), jest zwyczajnie oburzony. - Trzeba być człowiekiem bez serca, by nie rozumieć tego dramatu, którego codziennie doświadczaliśmy, a który teraz po wyjściu tego pedofila na wolność jest jeszcze większy. Nie chcę znać tego łachudry Wojewódzkiego - mówi w rozmowie z nami.

My też nie poznaliśmy się na żarcie. Poprosiliśmy Wojewódzkiego i jego partnera o wyjaśnienie, co było śmiesznego w tej audycji. Odpowiedzieli w stylu: A u was biją Murzynów i zaatakowali naszą redakcję.

Zobacz: Wojewódzki o Korwin Piotrowskiej: O onanizmie wie dużo

Zacytowaliśmy te tłumaczenia Wojciechowi Ruminkiewiczowi, prezesowi Stowarzyszenia Rodzin Zamordowanych Dzieci. Nie przekonały go. - Odebrałem to jako zabawę tragedią mojego dziecka i tych zamordowanych przez Trynkiewicza - mówi emocjonalnie Ruminkiewicz - ojciec, którego syna zamordowano.

- To zidiocenie postępuje w tempie zastraszającym. Trudno inaczej określić kogoś, kto chce uchodzić za Piotrusia Pana polskich mediów, a tak naprawdę w sposób żałosny walczy o utrzymanie się na powierzchni popularności - oburza się Joachim Brudziński (46 l.), poseł PiS.

Sprawa może mieć przykre konsekwencje dla autorów audycji. Poseł Przemysław Wipler (36 l.) z Polski Razem zapowiedział, że napisze w tej sprawie skargę do KRRiT. - Żartowanie z ofiar pedofilii jest tak samo niesmaczne jak pseudonim, który Wojewódzki dał śp. Lechowi Kaczyńskiemu: DJ Trotyl. Dziennikarz powinien ponieść karę - mówi poseł.

Stanisław Kaczmarek (64 l.), ojciec zamordowanego Krzysia (†12 l.) To łachudra!

- Nie chcę znać łachudry. My, rodzice zabitych dzieci, od 25 lat przeżywamy swoją tragedię, a on sobie żarty z tego stroi. Trzeba być człowiekiem bez serca, by nie rozumieć tego dramatu, którego codziennie doświadczaliśmy, a który teraz, po wyjściu tego pedofila na wolność, jest jeszcze większy.

Joachim Brudziński (46 l.), poseł PiS: W chamski sposób walczy o popularność

- Tym powinien się zająć lekarz o określonej specjalizacji. To zidiocenie postępuje w tempie zastraszającym. Trudno inaczej określić kogoś, kto chce uchodzić za Piotrusia Pana polskich mediów, a tak naprawdę w sposób żałosny i chamski walczy o utrzymanie się na powierzchni popularności.

Wojciech Ruminkiewicz, ojciec zamordowanego Olka (†10 l.): Bawi się tragedią

- To bałwan i pajac. Bawi się tragedią mojego dziecka i dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza. Ciekawe, co by zrobił pan Wojewódzki, gdyby jego dziecko zostało zamordowane, a morderca zostałby wypuszczony na wolność? Jak może żartować z tego, że bestialsko zamordowano dzieci? Ich morderca został wypuszczony na wolność i ma większe prawa niż rodzice jego ofiar.

Przemysław Wipler (36 l.): Powinien ponieść za to karę

- Wojewódzki żyje z tego, że kpi z innych. Jak widać po jego porsche, żyje mu się bardzo dobrze z obrażania kobiet, Ukraińców, Murzynów. Teraz obraża uczucia rodziców ofiar pedofila mordercy. Powinien ponieść za to karę. Napiszę w tej sprawie skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: