WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wypadek Polskiego Busa. Jest wielu rannych [ZDJĘCIA]

Wypadek Polskiego Busa. Jest wielu rannych [ZDJĘCIA]

12.08.2017, godz. 12:15
Wypadek Polskiego Busa w Nowej Dębie
foto: Beata Olejarka/Super Express

Autokar Polskiego Busa przewrócił się na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie w województwie podkarpackim. Podróżowało nim 85 osób.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący piętrowym autobusem relacji Warszawa - Rzeszów, z niewyjaśnianych dotąd przyczyn  zjechał z drogi i uderzył w latarnię, Pojazd wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. Autobusem podróżowały 83 osoby. 29 zostało rannych i trafiło do szpitali, 7 z nich odniosło poważniejsze obrażenia. Śmigłowcem do szpitala został przetransportowany 10-letni chłopiec, pasażer autobusu, którego obrażenia są najpoważniejsze. 58-letni kierowca autobusu był trzeźwy. Wyciąganie pasażerów trwało dwie godziny, gdyż przy upadku autobusu  zablokowały się drzwi.

Droga krajowa nr 9 jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. W stronę Warszawy w Majdanie Królewskim na drogę nr 872 na miejscowość Huta Komorowska. W kierunku Rzeszowa w Nowej Dębie ul. Sikorskiego na Majdan Królewski. Utrudnienia mogą potrwać nawet do południa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Zobacz: Wszyscy wiedzieli, że mama znęca się nad Dominiką i nikt z tym nic nie zrobił

Polecamy: Dramat we wsi Dobreniczki! Kacperek udusił się na oknie

Zobacz: Kobieta ZGNIECIONA przez ciężarówkę z węglem. Kierowca trafi do aresztu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: