WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl se.pl wiadomości wiadomości polska polska Zaginięcie Ewy Tylman. Kiedy wyniki sekcji zwłok?

Zaginięcie Ewy Tylman. Kiedy wyniki sekcji zwłok?

26.07.2016, godz. 10:41
Ewa Tylman
foto: EAST NEWS

Sekcja zwłok, które wczoraj zostały wyłowione w miejscowości Czerwonak, właśnie się rozpoczęły. Wstępne wyniki mają zostać podane dziś po południu - poinformował na Twitterze Andrzej Borowiak. Według techników, znalezione wczoraj zwłoki to prawdopodobnie zaginiona w listopadzie Ewa Tylman.

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. Wyszła wtedy z imprezy firmowej ze swoim kolegą z pracy Adamem Z.. Miała wracać taksówką do domu. Jednak kamery monitoringu zarejestrowały jak szła ze swoim znajomym przez Poznań w kierunku mostu Rocha. Mimo wielu akcji prowadzonych przez policję, Grupę Specjalną Płetwonurków RP oraz ekipę Krzysztofa Rutkowskiego ciała 26-latki nie udało się znaleźć. Być może przełomowa w całej sprawie będzie data do 25 lipca - wtedy jeden z przechodniów natknął się na ciało kobiety w miejscowości Czerwonak. Z zabezpieczonych rzeczy znalezionych przy ciele oraz z charekterystyki ubiory wynika, że to zwłoki zaginionej w listopadzie Ewy Tylman.

O godzinie 9.00 w Zakładzie Medycny Sądowej rozpoczęła się sekcja zwłok. Jej wyniki mamy poznać po południu - poinformował na Twiterze Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy policji w Poznaniu.


Czytaj: Odnaleziono ciało Ewy Tylman? Ten dowód nie zostawia wątpliwości

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: