WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zaginięcie Ewy Tylman. Kiedy wyniki sekcji zwłok?

Zaginięcie Ewy Tylman. Kiedy wyniki sekcji zwłok?

26.07.2016, godz. 10:41
Ewa Tylman
foto: EAST NEWS

Sekcja zwłok, które wczoraj zostały wyłowione w miejscowości Czerwonak, właśnie się rozpoczęły. Wstępne wyniki mają zostać podane dziś po południu - poinformował na Twitterze Andrzej Borowiak. Według techników, znalezione wczoraj zwłoki to prawdopodobnie zaginiona w listopadzie Ewa Tylman.

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. Wyszła wtedy z imprezy firmowej ze swoim kolegą z pracy Adamem Z.. Miała wracać taksówką do domu. Jednak kamery monitoringu zarejestrowały jak szła ze swoim znajomym przez Poznań w kierunku mostu Rocha. Mimo wielu akcji prowadzonych przez policję, Grupę Specjalną Płetwonurków RP oraz ekipę Krzysztofa Rutkowskiego ciała 26-latki nie udało się znaleźć. Być może przełomowa w całej sprawie będzie data do 25 lipca - wtedy jeden z przechodniów natknął się na ciało kobiety w miejscowości Czerwonak. Z zabezpieczonych rzeczy znalezionych przy ciele oraz z charekterystyki ubiory wynika, że to zwłoki zaginionej w listopadzie Ewy Tylman.

O godzinie 9.00 w Zakładzie Medycny Sądowej rozpoczęła się sekcja zwłok. Jej wyniki mamy poznać po południu - poinformował na Twiterze Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy policji w Poznaniu.


Czytaj: Odnaleziono ciało Ewy Tylman? Ten dowód nie zostawia wątpliwości

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: