WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat GWAŁT na WIZJI w brazylijskim domu BIG BROTHERA - YOUTUBE

GWAŁT na WIZJI w brazylijskim domu BIG BROTHERA - YOUTUBE

18.01.2012, godz. 20:00
Scena gwałtu Big Brother
Scena gwałtu w Big Brotherze foto: Daily Mail

Skandal w brazylijskiej edycji reality show "Big Brother" - jedna z uczestniczek została zgwałcona! Każdy mógł zobaczyć na żywo scenę gwałtu w telewizji we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 15 stycznia. Policja rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie.

Brazylijscy widzowie byli zszkowani, gdy w niedzielę rano zobaczyli, co dzieje się w domu Wielkiego Brata. Jeden z uczestników, Daniel Echaniz wyraźnie narzucał się 23-letniej studentce Monique Amin, która była nieprzytomna po mocno zakrapianej imprezie.

Nocne kamery w domu Big Brothera zarejestrowały, jak Echaniz wszedł do łóżka pijanej Monique i zaczął uprawiać z nią seks pod kołdrą. Dziewczyna była nieprzytomna przez cały czas.

Nastepnego dnia Monique była pytana o incydent w pokoju zwierzeń, jednak nic nie mogła sobie przypomnieć. Nie uchroniło to jednak Daniela przed konsekwencjami, tym bardziej że "Big Brother" jest jednym z najchętniej oglądanych programów w Brazylii. Wybuchł skandal, a policja szybko zapukała do drzwi Wielkiego Barata. Przez 3 godziny przesłuchiwano zgwałconą dziewczynę, a potem zabrano ją na badania.

Policja uważa, że "Big Brother", który rozpoczął się dopiero 10 stycznia, powinien zostać zdjęty z anteny lub Echaniz powinien zostać wyeliminowany. Producenci na razie badają sprawę i wydali oświadczenie, w którym wyznali, że obrazy z nagrania dowodzą naruszenie zasad programu. Jednak nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie mężczyzny. Cała afera z pewnością zdecydowanie zwiększyła oglądalność programu.

Danielowi Echanizowi grozi od 6 do 10 lat więzienia.

Nocne kamery w domu Big Brothera zarejestrowały scenę gwałtu, Daniel nie pozostanie bezkarny:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: