WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat JANUKOWYCZ NIE ŻYJE? NOWE FAKTY: Szef administracji Janukowycza przyjął kulę przeznaczoną dla byłego prezydenta?

JANUKOWYCZ NIE ŻYJE? NOWE FAKTY: Szef administracji Janukowycza przyjął kulę przeznaczoną dla byłego prezydenta?

25.02.2014, godz. 14:30
janukowycz facebook
foto: Facebook

Informacja o tym, że WIKTOR JANUKOWYCZ NIE ŻYJE wciąż nie została potwierdzona. Wiadomo, że Janukowycz i jego najbliżsi współpracownicy, z którymi uciekał z Kijowa, zostali ostrzelani. Ranny jest były szefa Administracji Prezydenta Ukrainy Andrij Klujew. Nie wiadomo, czy kule dosięgły Janukowycza, ani jak, gdzie i kiedy dokładnie doszło do strzelaniny.

Informacje o strzelaninie w której brał udział Andrij Klujew przekazała agencja REUTERS. Wiadomo, że były szef Administracji Prezydenta jest ranny w nogę i jest to poważna rana postrzałowa. Jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Czy pod ostrzałem znalazł się też Janukowycz?

Co do samego Wiktora Janukowycza, informacja o jego śmierci pozostaje niepotwierdzona. Właściwie pewne jest natomiast, że był on z Klujewem w chwili gdy doszło do ataku na uciekających z Kijowa urzędników.

Janukowycz i Klujew to najbliżsi współpracownicy i zarazem jedni z autorzy planu pacyfikacji Majdanu.

Do Janukowycza strzelało FSB?

Potwierdzenia nie znajdują na razie żadne informacje na temat udziału w akcji zatrzymania, czy też zastrzelenia Wiktora Janukowycza, rosyjskich służb specjalnych. Rosja tematu nie komentuje. Źródła ukraińskie - po opublikowaniu takiej informacji – teraz mocno złagodziły ton wypowiedzi.

Najnowsze informacje są takie, że Wiktor Janukowycz MÓGŁ BRAĆ UDZIAŁ w strzelaninie, ale informacji o ewentualnych ranach czy śmierci w tej chwili nie można potwierdzić.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: