WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Papież SAMOTNY w Watykanie! Franciszka otaczają pedofile i narkomani w sutannach

Papież SAMOTNY w Watykanie! Franciszka otaczają pedofile i narkomani w sutannach

05.07.2017, godz. 12:22
Papież Franciszek
Papież Franciszek foto: AP

Dramatyczne rewelacje włoskich dzienników! Papież Franciszek (81 l.) jest osamotniony wśród zdegenerowanych hierarchów i w Watykanie nie może liczyć już na nikogo.

Odkąd Franciszek został papieżem, było jasne, że chce skończyć z próżnością księży, ukrywaniem ich pedofilii i kradzieży kościelnych pieniędzy. Starał się reformować finanse Watykanu, a tymczasem okazało się, że ich szef jest oskarżony w Australii o pedofilię. Teraz, gdy odsunął ze stanowiska prefekta Kongregacji Nauki Wiary, lubującego się w gejowskich orgiach i kokainie,  „L’Espresso” i „La Repubblica” znalazły haka na hierarchę mianowanego następcą Gerharda Muellera (70 l.).

ZOBACZ TEŻ: Handel beatyfikacjami w Watykanie?! Dziennikarz oskarża: TRZY MILIONY za świętość!

Luis Francisco Ladaria Ferrer (73 l.) parę lat temu zatuszował pedofilię podwładnego, dzięki czemu ten wiele lat gwałcił dzieci z trenowanej przez siebie drużyny piłkarskiej... Wygląda na to, że papież nie może liczyć już na nikogo! Potwierdza to „Corriere della Sera”. Opór wobec Franciszka ma być tak wielki, że nie czuje się on na siłach s z innymi księżmi przy jednym stole w Domu Świętej Marty. Jada sam, odwrócony plecami do gromady wrogich mu hierarchów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: