WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Putin nie rzucił żony dla kochanki. Premier Rosji pokazał się z Ludmiłą – ZDJĘCIA

Putin nie rzucił żony dla kochanki. Premier Rosji pokazał się z Ludmiłą – ZDJĘCIA

18.10.2010, godz. 11:00
Putin pokazał się z żoną Ludmiłą
Putin pokazał się z żoną Ludmiłą foto: Brak agencji
Pogłoski o romansie premiera Rosji, jego rozwodzie i ponownym, szybkim ślubie z młodziutką gimnastyczką okazują się wyssane z palca. Władimir Putin (58 l.) pokazał się na zdjęciach z żoną Ludmiłą (52 l.). Wszystko wskazuje więc na to, że polityk nie rzucił jej dla 27-letniej Aliny Kabajewy, która miała mu nawet urodzić synka.

Pożycie małżeńskie państwa Putinów znów jej na językach całej Rosji. Szef rządu rzadko jest widywany w towarzystwie żony Ludmiły, a jeszcze rzadziej pozuje z nią do fotografii. Nic w tym dziwnego, że cały kraj aż huczy od plotek o rozpadzie ich związku. Do rozwodu miało dojść jeszcze w tym roku.

Przeczytaj koniecznie: Chile: Na uratowanego górnika czekały żona i kochanka

Media prześcigają się w podawaniu powodów rozstania, ale najczęściej powtarzana wersja jest taka, że Putin zdradził żonę z seksowną byłą gimnastyczką i mistrzynią olimpijską.

Alina Kabajewa, to młodziutka sportsmenka, która po zakończeniu kariery poświęciła się polityce. Trzy lata temu została deputowaną Dumy z ramienia partii Putina, Jedna Rosja. Ognisty romans premiera trwa co najmniej od dwóch lat, a Alina ponoć urodziła mu synka. Z Ludmiłą polityk ma dwie córki: Marię (24 l.) i Katarinę (25 l.).

Putin nigdy nie komentował doniesień o swoim małżeństwie. Jego rzecznik podkreślał tylko, że plotki o rozwodzie to bzdury, a para nie pojawia się razem, bo premier jest bardzo zapracowany.

Patrz też: Urodziny Putina: Rosjanki rozebrały się dla premiera w erotycznym kalendarzu - ZDJĘCIA

Teoria o rozpadzie związku Putinów legła w gruzach gdy szef rosyjskiego rządu pokazał się z żoną na zdjęciach przy okazji rozmowy z ankieterką przepytującą ich z racji powszechnego spisu ludności.
Ludmiła i Władimir Putin siedzieli na kanapie w swoim domku letniskowym w Novo-Ogaryovo nieopodal Moskwy i sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Tyle tylko, że żona premiera była trochę skrępowana i zdenerwowana.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: