Agresywny kierowca Golfa. Chwilę po tym nagraniu zginął w wypadku

2021-11-24 18:53
Agresywny kierowca Golfa zginął w wypadku
Autor: STOP CHAM Agresywny kierowca Golfa zginął w wypadku

Mniej więcej 15 minut po wydarzeniach uwiecznionych na nagraniu, agresywny kierowca Volkswagena poniósł śmierć w wypadku drogowym. Mężczyzna, który nie panował nad sobą zderzył się czołowo z Passatem, którym podróżowała 5-osobowa rodzina z dziećmi.

Szokującą agresją popisał się kierowca Volkswagena Golfa, który został uwieczniony na nagraniu. Film zamieszczony na kanale STOP CHAM ukazuje jadącego bez włączonych świateł Golfa, który wjeżdża przed jadący drogą z pierwszeństwem pojazd. Niebezpieczny manewr sprawił, że kierowca auta z kamerką kilkukrotnie zamrugał światłami długimi, co ewidentnie nie spodobało się kierowcy starego Volkswagena. Z piskiem opon zatrzymał on pojazd i wyskoczył do jadącej za nim kierującej, ewidentnie nie mając pokojowych zamiarów. Jak dowiadujemy się z opisu filmu, wszystko wskazuje na to, że agresor za swoją porywczość i brak zdrowego rozsądku zapłacił najwyższą cenę.

Autorka nagrania przybliża okoliczności zdarzenia. Do widocznej na filmie sytuacji doszło około godziny 17:30 w miejscowości Skaryszew. Kilkanaście minut później dochodzi do wypadku w miejscowości Kobylany, znajdującej się niespełna 6 km od miejsca widocznego na nagraniu. Okazuje się, że śmiertelną ofiarą zdarzenia drogowego jest agresor, który chwilę wcześniej miał okazję wystąpić w filmie zarejestrowanym przez samochodową kamerkę. 

Agresywny kierowca, który 15 minut wcześniej groził kierującej autorce nagrania wyprzedzał inny pojazd i stracił panowanie nad swoim Golfem. W wyniku poślizgu uderzył on czołowo w jadącego z naprzeciwka Volkswagena Passata, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Wszyscy pasażerowie auta trafili do szpitala z obrażeniami ciała. 

Zobacz WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE