Alkohol, zakaz sądowy i twarde narkotyki! Uciekał przed policją, ale utknął w środku lasu - ZDJĘCIA

Zatrzymali Mercedesa. Kierowca był pijany i posiadał narkotyki
Autor: Policja Zatrzymali Mercedesa. Kierowca był pijany i posiadał narkotyki

Po krótkim, choć intensywnym pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego Mercedesa, który wcześniej zignorował ich sygnały do zatrzymania się. Jak się okazało, 42-latek uciekał, bo miał ponad promil alkoholu w organizmie, aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i na domiar złego narkotyki w kieszeni. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z białostockiego oddziału prewencji w niedzielę wieczorem (9 maja), na jednej z ulic w Kleosinie (woj. podlaskie), zauważyli osobowego Mercedesa jadącego całą szerokością drogi.  Pomimo wydawanych poleceń do zatrzymania, poprzez włączenie świateł i sygnałów uprzywilejowania, kierowca lekceważył polecenia mundurowych i jechał przed siebie.

Sprawdź: Porsche za ćwierć miliona odzyskane! Policjanci uwinęli się w kilka dni

Po kilku minutach pościgu mundurowi zatrzymali kierowcę w pobliskim lesie. Szybko okazało się, że 42-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach, mundurowi ustalili, że zatrzymany posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów do 2022 roku. Jakby tego było mało, w jego kieszeni znaleźli twarde narkotyki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze