Auta od ręki to rzadkość w tych czasach. W Warszawie otworzył się nowy salon Inchcape Park

2022-01-18 18:31
Salon Inchcape Park
Autor: Inchcape Salon Inchcape Park

To koncept, który łączy salon wielu marek z serwisem aut BMW, MINI, Jaguara i Land Rovera. Nowa placówka, która otworzyła się przy ulicy Łopuszańskiej ma oferować sprawdzone, używane samochody dostępne od ręki - w dzisiejszych czasach może to być alternatywa dla wielomiesięcznego oczekiwania na nowe auto z salonu

Parę lat temu klienci szukali najniższych cen i największych rabatów. Jeszcze w 2020 roku mogli wybierać spośród aut na wyprzedaży rocznika, a dealerzy prześcigali się w najlepszych ofertach. Dziś, sytuacja wygląda zupełnie inaczej, a chętni na nowy samochód cieszą się, jeśli zamówione auto dotrze do nich na czas! Wielomiesięczne opóźnienia, braki w podzespołach, zakłócenia łańcuchów dostaw sprawiły, że dziś auta dostępne od ręki są w cenie. Nowy punkt na mapie Warszawy, multibrandowy koncept należący do dużego dystrybutora chwali się dostępnością i jakością sprzedawanych aut.

Jak czytamy w informacji prasowej, niedawno otwarty koncept Inchcape stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszej oferty na sprawdzone samochody używane.

Nawet w okresie, gdy cały rynek zmaga się z deficytem pojazdów, klienci Inchcape Parku mają do dyspozycji na miejscu ponad 100 specjalnie wyselekcjonowanych aut. Podczas zakupu klienci mają do wyboru liczne formy finansowania, a wśród nich m.in. opcję pozostawienia starego samochodu w rozliczeniu. Wszystkie oferowane pojazdy to auta o udokumentowanym niskim przebiegu (znacznie poniżej średniej dla danego wieku), w bardzo dobrym stanie technicznym oraz ze szczegółowo sprawdzoną historią. Większość z samochodów opuszczających Inchcape Park objętych jest gwarancją, którą klienci mogą dowolnie poszerzać lub przedłużać według własnych potrzeb. 

Przechwałki czy nowa jakość dla klientów na auta używane? Okaże się z czasem. Dystrybutor, który jest odpowiedzialny za przedsięwzięcie rusza nie tylko z salonem, ale i serwisem specjalizującym się w autach czterech marek. Firma zapewni obsługę serwisową dla BMW i MINI oraz Jaguara i Land Rovera. Wszystkie procesy – od umawiania wizyty, przez konsultacje, zlecenia serwisowe, po płatności – mogą się odbywać zdalnie, za pośrednictwem aplikacji. Jest również jedno rozwiązanie, które wyróżnia serwis rozpoczynający działalność w Inchcape Park.

Inchcape Park
Autor: Inchcape Inchcape Park

Chodzi o zautomatyzowany proces przyjmowania samochodów do serwisu. Wystarczy, że klient o dowolnej porze zaparkuje auto w wyznaczonym miejscu, a kluczyk pozostawi w skrytce, czyli tzw. kluczykomacie. Dzięki temu rozwiązaniu zostawienie i „wydawanie” pojazdu są możliwe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Inchcape Park jest czwartą lokalizacją Grupy Inchcape w Polsce. Firma obecna jest w naszym kraju od 2004 r. jako autoryzowany dealer i serwis marek BMW, BMW Motorrad i MINI (w 2020 r. BMW Inchcape Polska znalazło się jako jeden z dwóch dealerów związanych wyłącznie z markami premium w czołowej trzydziestce dealerskiej Listy TOP50). Posiada swoje przedstawicielstwa w Poznaniu, we Wrocławiu i w Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE