Busy na minuty. Nowa usługa CityBee w Warszawie i Trójmieście

2019-09-23 9:45 Rafał Mądry
Toyota PROACE Verso na minuty w CityBee
Autor: CityBee Toyota PROACE Verso na minuty w CityBee

Idea carsharingu zmieniła sposób podróżowania po dużych polskich miastach i szybko zyskała zwolenników. Operator pojazdów dostawczych na wynajem – CityBee, tym razem rozszerza usługę aut na minuty o 9-osobowe busy. Przestronne Toyoty PROACE Verso można teraz wypożyczać w Warszawie i Trójmieście.

Usługa BIG carsharingu wciąż się rozrasta. Tym razem biało-pomarańczowa flota CityBee oferuje nowe rozwiązanie. Osoby poszukujące pojemnych aut mogą komfortowo podróżować na minuty nawet w 9 osób. Busy Toyoty mają trzy rzędy foteli po 3 miejsca oraz przestronny bagażnik. Kabina jest klimatyzowana zarówno z przodu, jak i z tyłu, wyposażenie zawiera system Bluetooth, port USB oraz podnoszący wygodę prowadzenia tempomat. Parkowanie ułatwia kamera cofania z widokiem 180°, prezentująca obraz za autem na kolorowym wyświetlaczu systemu multimedialnego.

Cena za usługę

CityBee oferuje przejrzysty cennik. Stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1299 zł za tydzień. Ubezpieczenie i inne koszty techniczne są wliczone w cenę.

Przeczytaj też: Elektryczne hulajnogi zalewają Warszawę! 800 nowych sztuk od operatora CityBee

Proces wynajmu jest prosty. Aplikacja lokalizuje pojazdy w najbliższych strefach, a po zarezerwowaniu wybranego auta użytkownik ma 15 minut na dotarcie na miejsce. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.

Aplikacja CityBee jest dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Rejestracja jest prosta, szybka i nie wymaga podpisywania żadnych dokumentów. Aby uzyskać dostęp do usługi, wystarczy smartfon, prawo jazdy kategorii B i karta płatnicza.

Toyota PROACE Verso na minuty w CityBee
Autor: CityBee Toyota PROACE Verso na minuty w CityBee
Najnowsze