Chciał przejechać na skróty po torach tramwajowych

i

Autor: X-NEWS Chciał przejechać na skróty po torach tramwajowych

Chciał przejechać na skróty po torach tramwajowych. Teraz straci prawo jazdy

2015-12-03 11:00

Kierowca pickupa, próbując ominąć korek na jednym z rond w Bydgoszczy, wjechał na torowisko. Tam drogę zagrodził mu pracownik nadzoru ruchu MZK i nakazał zawrócić. Prowadzący nie zastosował się do polecenia i próbował zepchnąć pracownika MZK z torów tramwajowych. Przez takie postępowanie teraz będzie miał kłopoty.

Ignorowanie poleceń ludzi uprawnionych do nadzorowania ruchem nie popłaca. Przekona się o tym kierujący Fordem Rangerem, który zamiast wycofać swój pojazd, po tym jak wjechał na torowisko, zbagatelizował nakazy wydawane przez pracownika MZK.

Zobacz: Kobieta potrącona na pasach w Świeciu przez 78-latka

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci łatwo zidentyfikowali sprawcę i skierowali wobec niego wniosek o ukaranie do sądu. Funkcjonariusze wnioskują o zatrzymanie prawa jazdy. 37-latek będzie odpowiadać także za niezastosowanie się do poleceń osoby uprawnionej do kierowania ruchem, wjechanie na torowisko w miejscu niebędącym pasem ruchu oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym dla pracownika MZK.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

/źródło wideo: x-news/

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany