Cristiano Ronaldo wyciągnął potwora z garażu! To auto ma 900 KM

2021-08-03 9:50

Prezent od partnerki nie kurzy się w garażu! Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo znalazł chwilę, by pojeździć rzadkim, drogim i piekielnie mocnym Brabusem, który w jego garażu stoi obok egzotycznych supersamochodów. Piłkarz pokazał swojego 900-konnego SUV-a swoim fanom na Facebooku.

A jednak, wygląda na to, że Cristiano Ronaldo jeździ swoim Brabusem G V12 900. Ten wyjątkowy prezent, który dostał od swojej partnerki należy do szczególnych samochodów w jego garażu. Jest o wiele rzadszy niż seryjnie wytwarzane Lamborghini czy Ferrari, bo powstał w zaledwie 10 egzemplarzach! Niemiecki SUV po kuracji nadwornego tunera Mercedesa ma 900 KM, potężny silnik V12, a jego wnętrze to oaza luksusu.

Cristiano Ronaldo dostał ten samochód w lutym 2020 roku, a sprawiła mu go jego dziewczyna, Georgina Rodriguez. Nie wiadomo dokładnie, ile był wart ten prezent, ale ceny ściśle limitowanego Brabusa startowały z poziomu 875 000 dolarów, co przy obecnym kursie walut daje nieco ponad 3,3 miliona złotych. W tym przypadku można traktować ten wydatek jako inwestycję.

Brabus G V12 900 rozpędza się do setki w czasie 3,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 280 km/h. Rzut oka do kokpitu daje do zrozumienia, że we wnętrzu nikomu nie zabraknie komfortu. Pikowana, skórzana tapicerka, materiały wykończeniowe pierwszej klasy i liczne przeszycia oraz emblematy Brabusa przypominają, że siedzimy w aucie o wartości kilku nieruchomości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE