Co za gest! Anna Mucha odebrała nową Skodę z salonu i podarowała ją MAMIE! Wypasiona wersja

2021-04-11 11:05 xDrive

Jakiś czas temu jeździła Mercedesami, a od roku zasiada za kierownicą auta zupełnie innej marki. Anna Mucha współpracuje z salonem Skody, a sama jeździ modelem Superb. Niedawno odebrała jednak nowego miejskiego SUV-a i od razu popędziła przekazać go swojej mamie. To prezent z okazji przejścia na emeryturę!

Anna Mucha, jakiś czas temu współpracowała z dealerem Mercedes-Benz i jeździła tylko autami z gwiazdą na masce. Ten kontrakt dobiegł jednak końca, a aktorka przesiadła się w nieco bardziej przyziemne maszyny. Wydaje się być jednak zachwycona współpracą, dzięki której od roku jeździ wygodną, czeską limuzyną.

Sprawdź: Skasował kilka bryk - jedną z nich był Fiat 125p. Historia wypadku Krzysztofa Krawczyka

Jej samochód to Skoda Superb iV czyli zelektryfikowany, flagowy model marki (ZOBACZ TUTAJ). Na swoim instagramowym koncie, Anna Mucha zdradziła jednak, że od niedawna, jej Superb to nie jedyna Skoda w rodzinie. Niedawno odebrała bowiem Skodę Karoq Sportline. To prezent dla mamy, który został wręczony z okazji przejścia na emeryturę. Biały SUV Skody jest świetnie wyposażony, a Mucha pokazała jego szczegóły na instagramowych stories.

Skoda Karoq Sportline dla mamy Anny Muchy

Skoda, którą aktorka sprezentowała mamie przy okazji współpracy z salonem czeskiej marki to auto w sportowo stylizowanej wersji, a zarazem wóz ze świetnym wyposażeniem. Widzimy, że we wnętrzu na mamę Anny Muchy czekają sportowe, podgrzewane fotele i kierownica i fotele, cyfrowe zegary i zaawansowany system multimedialny. To samochód, którym wygodnie można poruszać się po mieście również dzięki automatycznej skrzyni DSG i kamerze cofania.

Nie wiemy, jaki silnik pracuje pod maską tego wozu, jednak w wersji Sportline dostępne są jedynie mocniejsze, 150-konne jednostki. Ta Skoda napędzana jest więc 150-konnym silnikiem benzynowym lub 150-konnym dieslem.

Taki samochód to niemały wydatek, choć możemy się spodziewać, że w ramach współpracy, dealer poszedł na pewne ustępstwa i zaproponował od siebie coś ekstra. W każdym razie, cennikowa wartość auta, którym pochwaliła się Anna Mucha to minimum 128 050 zł w wersji benzynowej i 152 850 zł w wersji z silnikiem diesla i napędem na 4 koła.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze